Zdravotná škola v Nových Zámkoch - úroveň

dumbo10
19. apr 2017

Ahojte ,mam dcéru ktora yeraz končí na základnej a chcela by ísť na zdravoynú školu do Nových Zámkov lenže viecerí povedali že je to na zlej úrovni a že sa odtiaľ nedá dostať na vysokú tak sa chcem spýtať či niekto odtialto s tým nema skúsenosti.Ďakujem

miminka91
19. apr 2017

@dumbo10 a nejaku inu moznost nemate? V Nitre napriklad nie je tiez zdravotna skola? Ako moja mamina chodila do Novych Zamkov na zdravotnu skolu ale to uz je velmi vela rokov dozadu. Neviem v akom stadiu je teraz ta skola ale pokial takto ludia hovoria, tak by som skusila nieco ine

janinah
19. apr 2017

na akú vš plánuje ísť, ak na medicínu,tak nech ide na gymnázium,tam ju lepšie pripravia...ak na vš ošetrovateľstvo,tak neviem,bude sestrička s vysokou školou,ale stále "len" sestrička...a o dnešnom postavení sestier a ich platoch by som mohla rozprávať...nechcem ťa- ju odradiť,len si to premyslite.....

dumbo10
autor
23. apr 2017

@janinah rozmýšlali sme nad gymnáziu ale ona sa nerada učí.Nie ona by chcela byť len obyčajne sestrička.Ďakujem za radu.

dumbo10
autor
23. apr 2017

@miminka91 neviem či je v NR zdravotna ale ďakujem

miminka91
24. máj 2017

@dumbo10 teraz som si na rychlo hodila do googlu zdravotnicke skoly v Nitre a vyhodilo mi jednu. Takze ocividne tam zdravotnicka skola je

simona_simi
30. máj 2017

@dumbo10 Dobrý deň 🙂 !! Ja som chodila na Zdravotnú školu do NZ odbor masér. Som vonku od roku 2012 vtedy som maturovala 🙂 Mám tam kamarátky/kamarátov. Na školu chodila i moja sestranica a nemala problém s vysokou ! Čo presne vás zaujíma ?

dumbo10
autor
13. jún 2017

@simona_simi Dobrý deň zaujíma ma skôr zdravotný asistent čiže sestrička☺

bejanka14
13. jún 2017

@dumbo10 v Nitre je zdravotná , odbor zdravotnícky asistent. Asistent nie je sestra. Potom môže aj na Ukf, odbor ošetrovatstvo, Bc. A Mgr. Ale keď sa nerada učí, načo asisten chce ísť na zdravotku? Zdravotka v Nitre bola vyberová a náročna skola

simona_simi
13. jún 2017

@dumbo10 Ono profáci učia viac menej tí istý len je iná prax lebo asistenti chodia na oddelenia všetky takmer a ja ako masérka som bola na 2-och ... Vlastne vychodí strednú zdravotnú ako asistentka a nemá problém ísť na výšku za sestričku sa učiť 🙂 tam je učenia habadej ... Ja osobne som sa učila biedne, nechcelo sa mi ... Základnú som dala priemer na 3jky lebo mňa učenie nebavilo ani kúsok :D a strednú som zvládla s 2-jkami dokonca i maturitu 🙂 Môžte sa kludne pýtať na konkrétne veci ak vás niečo zaujíma 🙂