Zážitky a trapasy zo strednej školy

anonym2637
7. nov 2023

Napíšte svoj vtipný zážitok aby sme iným zlepšili deň

maca1984
7. nov 2023

TrapasY

avonladyba
7. nov 2023

@maca1984 trapas zo strednej, že sa nedoucila gramatiku 😄

anonym2637
autor
7. nov 2023

@avonladyba no že to hovoríš ty čo si nedala mäkčeň na č hahahahahahah

avonladyba
7. nov 2023

@anonym2637 Za to Tebe chýbajú dve čiarky.

anonym2637
autor
7. nov 2023

@avonladyba inak si myslím že to je on nás dosť úbohe že riešime kto ako píše každý robí chyby

viestta
7. nov 2023

@anonym2637 a škerečok ako, už mal pohreb?
Tvoj najväčší trapas bola asi maturitná písomka bez interpunkcie, to si profka užila srandy. Ak si ju ešte nepisal(a), najvyšší čas zistiť, kde sa používa

minka201
7. nov 2023

Ach, ženy :D Opäť musíte riešiť pravopis namiesto témy? Toto píšem na mobile popri varení, tak ma neukameňujte, ak to nebude na sto percent dobre:

Hneď na začiatku prvého ročníka, keď som to tam ešte poriadne nepoznala, ma učiteľka poslala po triednu knihu a ja som nevedela trafiť naspäť do učebne. Na chodbe stres, panika. Riskla som nesprávne dvere a vtrhla do triedy starším žiakom. Musela som ich učiteľovi pred všetkými vysvetliť, že som si pomýlila triedu :D

thoughtfulweirdo
7. nov 2023

@minka201 Toto vbehnutie do nesprávnej triedy sa mne stalo hneď niekoľkokrát 🤭 mali sme vedľa seba dve fyzikálno-chemické učebne, dvoje rovnaké dvere tesne vedľa seba, náhodne ich vyučujúci striedali a pravidelne som tam na začiatku hodiny vchádzala zakecaná v hlúčiku spolužiakov nevnímajúc, do ktorej vlastne idem. Keď ma potom pre niečo poslali, prípadne som vybehla na WC, nikdy som sa nepozrela, do ktorých dverí sa mám vrátiť a opakovane vbehla do tých nesprávnych. Raz som si to ani nevšimla, s úsmevom si sadla do lavice a uvedomila si svoj omyl, až keď vyučujúci prestal prednášať a civel na mňa, kto som a čo chcem 🤣🤦🏼‍♀️

A ešte mám jeden, na školskom výlete autobusom som sedela pri uličke, niečo som spolusediacej nadšene opisovala a pomáhala si pri tom aj rukami a zrazu som nechtiac pleskla rovno po zadku učiteľa, ktorý zrovna prechádzal cez uličku 😅😁 dodnes si nie som istá, či uveril môjmu vysvetleniu v záchvate pubertálneho rehotu 🤭

kofa77
7. nov 2023

nadavala na ucitelku rustiny, ktora mi pritom stala za zadkom