Z čoho maturovať?

klaudia_kika
15. máj 2024

Ahojte som druhačka na strednej na gymnáziu a zachvíľku si budeme vyberať semináre potrebujem poradiť ak sa v tom niekto vyzná alebo ma viac skúsenosti po ukončení strednej vy som si chcela otvoriť salón vôbec neviem z čoho nám ísť maturovať či niečo čo ma baví? Alebo čo sa mi zíde? Rozmýšľam že si aj potom popri práci v salóne urobím pedagogicku vysokú na učiteľstvo v materskej skole alebo mám ísť len do toho salónu ?akebo len tu pedagogiku netuším prosím poraďte mi😭. Vopred ďakujem za každú správička a radu🩷

rozculena
15. máj 2024

aký salón? so svadobnými šatami? manikúra? autosalón?.....atď............

ibrunova
15. máj 2024

Ak nechceš ísť na výšku, vyberaj si semináre z predmetov, ktoré ťa bavia najviac a budeš z nich maturovať. Pidľa mňa si riadne urob výšku, na salóny bude čas aj potom.

klaudia_kika
autor
15. máj 2024

@rozculena zapletaná vlasov BRAIDINGU

lcks0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taynee
15. máj 2024

Určite si daj jazyk, niečo humanitné = náuka o spoločnosti, dejepis. Pomohla by ti možno aj matika resú. informatika, to sa vždy zíde. A plus slovenčina samozrejme.

ovaaa
15. máj 2024

Mňa len zaujíma či nepotrebuješ mať vzdelanie v odbore kaderníčka napr. na otvorenie salónu. Je zapletanie salónu voľná živnosť?

maxalla
16. máj 2024

to uz sa chat gpt pouziva aj na odpovede do mamickovskeho fora? Jezisi .
@lcks0

klaudia_kika
autor
16. máj 2024

@ovaaa áno áno to je voľna živnost

sofia_sim36
16. máj 2024

@klaudia_kika tak ono v podstate niesu až také dôležité semináre v 3 ročníku takže ak sa rozhodneš akokoľvek stále máš možnosť to zmeniť. Najdôležitejšie su semináre v 4 ročniku keďže z nich pôjdeš maturovať.

ibrunova
17. máj 2024

@klaudia_kika popri štúdiu výšky by si to mala ako super brigádu. Ale kvôli tomu sa vzdať školy je totálna blbosť.