Vymeškaných 300 hodín

kknggjnn
7. jún 2024

Dobry den mam vymeškaných 300 hodín s tým ale že som neprekročila hodnotu jednohodinoviek (tie mozu byt vymeskane 4 hodiny za pol roka) známok mám kopec zo všetkých predmetov. Hrozia mi komisionálky? triedny vie o mojich problémoch s prieduškami.

tanyan
7. jún 2024

Dobrý deň, pozri si školský poriadok či je to tam popísané (podmienky, postup) a porozprávaj sa s triednou. Väčšinou sa robia pri nedostatku známok.

kknggjnn
autor
7. jún 2024

@tanyan praveze tam nemame nic spomenute ohladom tohto

klaudscha11
7. jún 2024

Tak sa jednoducho opytaj triedneho, ako to vidi. Ci bude mozne uzatvorit skolky rok s tym, co mas, alebo budes musiet robit skusky.

tanyan
7. jún 2024

@kknggjnn V tom prípade to bude pravdepodobne na rozhodnutí učiteľa. Triedna alebo poradca by ti mali poskytnúť informácie. Ale ak je naozaj dostatok známok, tak si máloktorý učiteľ takto spôsobí prácu navyše.

lb1984
7. jún 2024

@kknggjnn moja bola dokopy v škole za II polrok 4 dní, teraz ťaháme 5 čiže 9 dní.... preskusali ju na hodine učiteľky, dali známky a malo by to byt vyriešené.... ale zasa moja je prvacka na ZS

sissy27
7. jún 2024

@kknggjnn u nás nesmelo byť vymeškaných viac ako 50% odučených hodín... takže treba sa informovať v škole.

simca06022011
7. jún 2024

treba sa spytat v skole, ale podla mna keby to hrozilo daju uz vediet...