Vianočné darčeky pre pubertiakov

dundulica
14. okt 2015

baby pomaly sa stáva téma aktuálnou, ak máte nejaké tipy na darčeky pre 13-14 chlapcov, podeľte sa 🙂

natalka13
14. okt 2015

U nas pisu listy jeziskovi, maju termin do konca tohoto tyzdna. Im sa tazko kupuju prekvapenia.
Urcite parfem,mikina a co si napisu,predpokladam nejake tenisky.

dundulica
autor
14. okt 2015

práveže môj syn chce iba PC hry, ktoré si kúpi cez webshop, a stiahne do svojho PC, takže určite nejaké peniaze na kartu dostane, ale to darček nie je
oblečko nerieši ešte vôbec, teraz mal 13 rokov, takže tým ho nepoteším určite

marika1987
14. okt 2015

Pridám sa aj ja.riešim darček pre krstná dcéru(12) dám jej peniaze lebo si už kupuje sama oblečenie atď.

miriam2908
14. okt 2015

Mám 13ročnú svagrinku, tento rok si vypytala plysakovu mikinu s ušami, minulý rok sme jej kupovali množstvo lakov, počiatok, ozdôb, a nalepiek na nechty. A malo to naozaj neskutočne veľký úspech. Všetko som jej dala do ozdobného boxu, a pribalila som jej tam jednu bavlnenu plienku na ktoru som napísala farbou na textil že špinavé nechty sa utieraju sem! Pretože je to vážne také male prasiatko a vždy bolo všetko okolo nej špinavé :]

dundulica
autor
14. okt 2015

@miriam2908 kočkám sa asi kupuje aj tak ľahšie, mám 10 r. neter a oblečko, hlavne pekné šaty potešia vždy, čačky do vláskov, kozmetika...ale chalalaniskám, OMG 😒

marcelatje
14. okt 2015

Ja tento roka zatiaľ puzzle 5000, a overal na snowboard 🙂

radsej_knihu
14. okt 2015

ak ma rad pocitacove hry, neni o com, 50EUR kredit na Steam (ale este pred vianocnym vypredajom 🙂 )

malabiba
14. okt 2015

@dundulica nejaké parádne slúchadlá, alebo reproduktory, MP4 prehrávač, externý hardisk na filmy, u nás letí aj nákup športového náradia na posilňovanie , lyžovanie, alebo iný šport, alebo parádne tenisky - neviem, či tvoj syn športuje, knihy veda a technika, sedací vak do detskej na povaľovanie, alebo nové posteľné obliečky- vesmírna sústava sme kúpili naposledy

9miriam9
7. nov 2015
Používateľ 9miriam9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9miriam9.

Ahojte, ja sa tiež pripájam do témy. Vymýšlam darček pre svoje krsniatka (dievčatá 11 a 12 rokov), ale nejako ma už všetky nápady opustili 😀 privítam každú radu 🙂

erickatt
7. nov 2015

Peniaze nikdy! Dcera 19 vzdy dostane oblecenie. Kupim jej aj ja aj spolu, ale najde to pod stromom. A vzdy dostane prekvapko. 2 roky dozadu jej az slzy tiekli. Dostala stili. Patrik ma 16. Dostal citacku knih, vzdy aspon 4 knihy. Alebo mobil ktory vobec necakal. A obkecenie jasne. Vzdy si kaze pyzamo a spodare, ze to je tradicia. Dcera zas navlecky ako tradiciu u babky.

jeennyv
7. nov 2015

U mna tiez peniaze neficia, ja som sama rada ked dostavam darceky, staci aj uplna malickost, dekoracia atd. ale ked to niekam polozis alebo si to oblecies ci pouzivas, vies o tom, ze to je od toho cloveka, ze si na teba spomenul atd... cize ide z toho taka vnutorna radost hned...ked nahodou dostanem peniaze Vianoce, narodky, hned to miniem na nieco a beriem to tak, ze to mam vlastne od toho cloveka, ale darcek je urcite vacsie prekvapenie...a nejaka drahsia kozmetika, ci oblecenie a tieto veci, to potesia stale....niekedy potesi aj jeden taky plysak pre radost aj ked je clovek uz velkyyy 🙂 🙂

cindirella
11. nov 2015
Používateľ cindirella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cindirella.

@9miriam9 ja by som asi vyberala podla toho čo ich baví. Určite majú koníčky atd. Inak súhlasím s tým čo píšu žienky predomnou určite by som nedávala peniaze, ani ja ich svojim deťom nikdy nedávam, vždy niečo kúpim a keď už naozaj neviem čo tak sa poprechádzam po obchode a čakám kým mi niečo padne do oka 🙂

9miriam9
13. nov 2015
Používateľ 9miriam9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9miriam9.

@cindirella keby som mala v obchode čakať kým ma niečo napadne bola by som tam do vianoc 😀 😀 preto by som potrebovala poradiť...

jumama
13. nov 2015

@9miriam9 Nieco na tvorenie: knizka s navodmi + material. Su rozne techniky, najjednoduchsie je koralkovu knizku, co by si same vyrabali tie naramky co teraz letia - pismenkove koralky a shambala koralky. Je plno eshopov, kde dostanes material, alebo na sashe pokukaj... Kazde dievca ci male, ci velke, rado sa zdobi. Mohli by i kamoskam a pod, vyrabat naramky priatelstva potom. Alebo: Knizka s receptami na pecenie a k tomu vtipna zasterka, babovkova forma alebo muffinkove formy + kosicky... nech pecu kolaciky rodinke a kamaratam 🙂

cindirella
15. nov 2015
Používateľ cindirella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cindirella.

ja by som tiež asi hľadala niečo také ako hovorí jumama, alebo niečo podobné. U nás musí byť vždy niečo praktické ako oblečenie a tak a k tomu vždy nejaká maličkosť ako plyšák či už ako vankúšik v tvare zvieratka alebo niečo také. Aj puberťáci sa tomu vždy potešia, ale oni preferujú zase niečo zábavnejšie. Celkom zaujímavé sa mi zdali na giantmicrobes, ja som odtiaľ objednávala pre staršieho syna toho mravca :D tak vyskúšaj kuknúť, možno ťa niečo osloví. Ale ťažko je radiť, keď tebe môže vyhovovať úplne niečo iné 🙂

dundulica
autor
16. nov 2015

@cindirella giantmicrobes sú úplná pecka! to si objednávala z USA?

dundulica
autor
16. nov 2015

@cindirella už som našla

erickatt
16. nov 2015

@dundulica na ake stranke prosim ta?

dundulica
autor
16. nov 2015

@erickatt http://www.giantmicrobes.sk/
toto som našla, už som to potom ďalej neštudovala, lebo syn mi to zrušil

cindirella
17. nov 2015
Používateľ cindirella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cindirella.

@dundulica ááno sú super 🙂 a hej presne odtiaľ som objednávala 🙂 prečo ti to zrušil?

dundulica
autor
18. nov 2015

@cindirella že také vraj nechce
zatiaľ mám toto
http://www.legenio.cz/lego-10224-mini-cooper/
dve knižky, a PC hru

jolka_
18. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

Peniaze nieee veď sú to vianoce 😲 určite nejaké prekvapenie k oblečeniu ;) u nás túto časť rieši ocino a tento rok to bude hra doktor hrubec . Keď nevieme čo rajhračiek je istotkaa...

gab_riella
18. dec 2016
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

zalezi co maju decka radi, ale vtakomto veku vacsinou este radi nosia nejake tricka s hrdinami a podobne, take tie zaciatky puberty- pametams i na svoje :D to boli same tricka s napismi

anulienkalenka
22. dec 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@gab_riella no ja by som povedala, že nielen v tomto veku nosia decká (a dospelí) tričká s obrázkami 😀

ajko
22. dec 2016

externá nabíjačka na mobil..

martinabreza
22. dec 2016

U nás 13 ročný chcel prilbu,rukavice na bicykel a bycikel.mladší 10 ročný dostal tieš bicykél a čo chce vobec netuším nepovedal ,že napísal ježiškovi v škole list tak nech mu to donesie ale čo netuším😒

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bohus43
25. nov 2018

No chalani pubertiaci su z pyzama a saticiek vylozene HAPPY. Kaslu vam na "prakticke veci". Tie im mate kupit pocas roka, nie ako darcek pod stromcek Chudata pubertiaci, co sa pri stromceku musia tvarit aki su happy...