Testovanie deviatakov 2022 - pocity

anonymnemenoo
6. apr 2022

Čauko je tu niekto kto písal monitor a ak áno aké máte pocity? Za mňa musím povedať že matika bola ťažká no slovina easy 🙂

elenka.k
6. apr 2022

@anonymnemenoo čauko, ak sa vrátime domov z práce a opýtame sa našich detí .... potom Ti odpíšeme. 😉

riadejaneira
6. apr 2022

Ja som písala a áno slovina bola celkom v pohode ale z matiky tú úlohu kde bol taký obrázok zo šiestich štvorcov a ešte aj voliake čísla v nich a že ktorí náris nemôže byť tak som vôbec nechápala

luccija
6. apr 2022

@anonymnemenoo dcéra hovorí, že matematika sa jej zdala ľahšia a to ma radšej SJ uvidíme ....

anonymnemenoo
autor
6. apr 2022

@riadejaneira
Práve tú úlohu som vedela ja som stratila cas pri uhloch ked som si vsimla ze su rovnake s tym 1 bolo uz neskoro:( a kvoli tomu som nestihla 16. Ulohu ani len tipnut nevadi uvidime. Este su prijimacky keby🙂

luccija
6. apr 2022

@anonymnemenoo vraj bol ťažky ten písomný text zo SJ z čoho mala odpovedat na otázky.Nevadi máte to za sebou🙂

patka06
6. apr 2022

@riadejaneira Slovina v pohode?? ktorý nárys
Dcéra písala matika vraj bola ľahká, slovenčina zlož. A to matika nie je jej silná stránkaitejšia

terry2003
6. apr 2022

https://www.modrykonik.sk/group/12531/ Skupina pre všetkých. Ktorí písali monitor.

anonymnemenoo
autor
6. apr 2022

@patka06 no slovenčina bola pre mňa tiež ľahšia😅 a narys je vlastne stavba v tomto pripade kociek z prednej strany po postavení kociek

renka30
6. apr 2022

Dcéra tiež vravela, že matika ťažká - ale ona matiku nevie ale že vôbec a slovenčina ľahšia

janinah
6. apr 2022

Ja neviem.Neda sa založiť modrý koník junior pre deti? Či koľko deviatakov tu chces nájsť? Však sa pýtaj spolužiakov.

renka30
6. apr 2022

@janinah deviatakov vela mozno nie, ale predstav si su tu aj matky deviatakov, ktore sa svojich deti pytaju na pocity z monitoru a mozno jej napisu...

janinah
6. apr 2022

@renka30 toto je stránka pre matky a výskyt deti tu prihlásených je prinajmenšom divný...či tie témy o problémových pôrodoch.sexualnych praktikách a vzťahových problémy sú im určené? Byť tu môj syn 16 r. tak si to s ním riadne vydiskutujem.Spoluziaci sú na iných stránkach a nie je úplne ok.ak autorka tu rieši úlohy.

renka30
6. apr 2022

@janinah nemyslim, ze su urcene im ale ani netvrdim, ze ich autorka cita a reaguje na ne. A myslim, ze internet ponuka ovela horsie stranky ako je modrykonik. Tiez by som sa cudovala, keby moja 15 rocna dcera diskutovala na modrom koniku ale nie preto, ze by tu boli pre nu nevhodne temy ale skor preto ze tu chodia skor dospele zeny a matky a su tu temy, ktore ju este nezaujimaju. Ale tak budis, 15 rocne dievca tu zalozilo takuto diskusiu, vacsinou tu nudiace sa decka vypisuje len obludnosti...

anonymnemenoo
autor
6. apr 2022

@janinah spoluziakov som sa uz pytala a na modry konik maju pristup bezne aj mladsi nie je to tu len o tehotných matkách pokiaľ viem 😅 chcem pocut nazor viacerych a porovnat vies

h2
6. apr 2022

@riadejaneira slovina bola v pohode a napíšeš "ktorí náris"? 😲

mirage
6. apr 2022

@h2 a ešte "voliake"

riadejaneira
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riadejaneira
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymnemenoo
autor
6. apr 2022

@anita1978 what? Nemusim byt mamicka ako halo zijeme v 21. storoci tak nemusite kazdeho zaskatulkovat ked je na tejto stranke ze je mamicka. Su sem temy rozne o ulohach, monitoroch, prijimackach,zdravotnych tazkostiach. Nie len o sexe a pod. A myslim ze kazde normalne 15 rocne dieta uz vie co to sex je, kedze sa to uci aj na skolach. A nejake burlive temy neotvaram. Zaregistrovala som sa kvôli tomu Testovaniu aby som vedela o konkurencii ;)

h2
6. apr 2022

@riadejaneira Ja som sa síce pozastavila nad gramatickou stránkou veci, ale OK. Môj syn je piatak a takéto úlohy riešili pred pár mesiacmi. Nárys je pohľad spredu (ešte aj v zadaní je to vysvetlené). Tie čísla v štvorcoch znamenajú, koľko kociek je postavených na sebe. Keď máš doma kocky, skús si to postaviť, keď nie, tak priestorovo nakresliť, alebo aspoň predstaviť. P1 je B, P2 je A a P3 je D. Čiže nepoužijeme C.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riadejaneira
6. apr 2022

@h2 viem až potom mi to doplo čo ste napísali😂. Áno viem že si to trba predstaviť ale mne to proste nejde. A nezabudnite sa zas pobaviť na mojich gramatických chybách.

h2
6. apr 2022

@riadejaneira Ja som sa na tvojich chybách nebavila. Nie je totiž na nich nič smiešne. Nesnažím sa ťa zosmiešniť. Aj tú matiku som sa ti snažila vysvetliť tak, aby si ju pochopila.

riadejaneira
6. apr 2022

@h2 ale viete čo je super? Že ja som si aj tipla C takže to mám dobre

h2
6. apr 2022

@riadejaneira No vidíš. Vždy si treba aspoň tipnúť, niekdy to vyjde.

riadejaneira
6. apr 2022

@h2 tak ďakujem.

misel1398
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misel1398
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka.k
7. apr 2022

@anonymnemenoo
takže: - matika o dosť ľahšia, nákres si predstavil 😄
slovina - na čítanie do nekonečna a s chytakmi
Píšem za syna známej.