Taška do školy pre stredoškoláka

2. aug 2023

Ahojte, ake tasky do skoly nosia vasi stredoskolaci? Syn nastupuje v septembri na SŠ a ja neviem aku tasku mu kupit. Dakujem za inspiracie.

aeruginosa
2. aug 2023

Odporucam znacku Dakine. Sice vyssia cena, ale kvalitou je paradny, na chrbte spevneny, nepremokavy, vela ulozneho priestoru, vyber z velkeho mnozstva farieb, vzorov… vydrzi uplne pokojne cele 4 roky.

marcellka32
2. aug 2023

@aeruginosa odkiaľ kupujete?

simsalabim
2. aug 2023

Aj moja dcera ma Dakine a hovori, ze to je najlepsi ruksak. Nchce sa ho vzdat ani na vyletoch.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
2. aug 2023

@marcellka32 Nemam ziaden staly eshop. Ja som to riesila tak, ze som si vybrala podla obrazkov na nete, aky sa mi paci, na Heureku som si zadala presny nazov a potom si uz vyberala podla ceny a doveryhodnosti, recenzii eshopu.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. aug 2023

Idem pozrieť tie Dakine, vôbec netuším aké sú to.

autor
2. aug 2023

Aké veľkosti sú vhodné pre SŠ ? Vôbec neviem čo mám pozerať.

autor
2. aug 2023
deti95060810
2. aug 2023

@karinka223 maminka, len majiteľ firmy Bagmaster je z ČR... Ale šijú v Číne...tak isto ako aj Topgal...😉

autor
2. aug 2023

toto už je väčšie 33 l ... také niečo by mohlo byť? https://batohy.heureka.sk/dakine-campus-l-black...

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
znama
2. aug 2023

Ja riesim podobny problem, preto ma tato diskusia potesila. Co som pozerala studentske batohy Topgal, tak tie su vsetky 28 l.

simsalabim
2. aug 2023

Dcera ma Dakine campus m, myslim, ze 25lL a je akurat. Najprv sme objednali ten bajvacsi, 33L, bol ale privelky. Vlaci ho vsade, ci ide na prax alebo na vylet…

autor
2. aug 2023

@simsalabim Fuha, ja sa bojím že bude malý. Preto tiež pozerám ten najväčší. Lebo synovi sa do Topgalu vždy ledva zmestili všetky veci... Ste ho potom vrátili a objednali menší?

simsalabim
2. aug 2023

Ano, presne tak. Kupovali sme vtedy v Alze, takze to bolo bezproblemove. Ved vyskusaj a vrat.

autor
2. aug 2023

@simsalabim ten čierny sa mi pozdáva 33 l, zatiaľ vedie, ale ešte popozerám. 🙂

autor
2. aug 2023

@karinka223 idem pozrieť aj tie Bagmastery

autor
2. aug 2023

@karinka223 Aj tie Walkery nevyzerajú zle

autor
2. aug 2023

@andreakotesova fiha, dobra cena, ale to je ten menší

autor
2. aug 2023

@andreakotesova no len sivý 🙂 škoda

autor
2. aug 2023

@andreakotesova ooo, tu je tiež lepšia cena. ďakujem