Stužkové a Covid

6. sep 2020

Maju vase deti normalne stuzkove alebo im ich zrusili pre covid?

miskahrncarikova
6. sep 2020

Dcera ma 6.12.stuzkovu.Zatial nic nerusia

0silvia0
6. sep 2020

zatial sa v prve septembrove dni stuzkove este neriesili... sama som zvedava, ale bolo by lepsie zrusit. Kedze nie som fanusicka stuzkovych, lepsie by bolo keby sa investovalo do nejakeho koncorocneho fajn vyletu len pre maturantov.

erickatt
6. sep 2020

Čo som sa pýtala profesoriek v robote, zatiaľ sa nerusia

deti95060810
6. sep 2020

@0silvia0 tiež som nadávala že prečo nezrušili ešte stužkové, išla som tam s nevôľou a na moje veľké prekvapenie na stužkovú spomínam veľmi dobre. Zabavili sme sa TOP .... Boli sme v roku 2013 synovi...

0silvia0
6. sep 2020

@deti95060810 mozno aj ja raz zmenim nazor, zatial posudzujem len podla mojej stuzkovej, ktoru som povazovala za strojenu traposinu🙊
Tento rok by mal mat stuzkovu syn, no uvidime...

martina1201
6. sep 2020

Našim povedali už, že rušia a budú im vracať peniaze tak neviem či je to už naisto, alebo len to zatiaľ zvažujú

katulienkax
6. sep 2020

To je hruza tak stuzkovu im zrušíte ale tie deti predpokladám sa stretávajú kadetade. Veď stužková sú len žiaci a rodičia . Vy rodičia si dajte Ruska a dodržujte odstup a mladých nechajte zabaviť sa

ckatka
6. sep 2020

Stužková môže byť aj bez rodičov predsa.
Decka.nech si spravia oficiality, ak chcú tak nejaký program, nech si to dajú natočiť a rodičia s bankami si.to.doma pozrú.
Na našu stužkovú rada spomínam, bola to.skvela akcia.na.ktoru sa nacvicoval program už od septembra po poobediach a decka.aspon nemali čas na blbosti. Dopriala by som všetkým mladým take niečo. A pre mnohých je to prvá a jediná spoločenská udalosť možno do vlastnej svadby...treba sa im etikete priucat

lejja
6. sep 2020

Náš syn má zrušenú stužkovú 😒. Hneď v stredu im to triedna oznámila, že stužková sa ruší

autor
6. sep 2020

@lejja da sa voci tomu nejak branit? Ved stuzkovu organizuje trieda nie skola, a ziaci su aj tak spolu 5 dni v tyzdni a idu zo svojich rodin

lejja
6. sep 2020

Ani neviem, triedna im oznámila, že ona, ostatní učitelia a riaditeľka, by sa stužkovej nezúčastnila. Že si nevezme na zodpovednosť, (ak by tam bol niekto pozitívny), zatvorenie celej školy.

dzejsik
6. sep 2020

mojej svokre končia štvrtáci a nič nerušili, stužková na konci okt.

ajka0207
6. sep 2020

@lejja to zatvorenie školy celkom nedáva zmysel, veď keď bude niekto z nich pozitívny, tak zatvoria školu aj keď nebude stužková, nie?

lejja
6. sep 2020

@ajka0207 myslím si to isté, ale tak keď im nepríde triedna a ani ostatní učitelia, tak to už ani žiaci nechcú.

autor
6. sep 2020

@lejja to je chore, tak v skole sa nenakazia a na stuzkovej ano?

sssilvia
9. sep 2020

Naši tiež rušia stužkovú, je nám to aj lúto... tešili sa.... chcú íst na chatu...ale je to vždy také symbolické ukončenie štúdia, no nič už nie je ako predtým 🙄

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
11. sep 2020

Tam ide fakt o to, ako píše @lejja že o dva dni po akcii napíše niekto, že bol pozitívny a zatvoria celú školu, lebo učiteľky boli na tej stuzkovej. Ja napríklad vaham aj s grilovačkou pre kamarátov. Nebojím sa až tak nejakej korony, ale proste toho, že sa bude ukazovať prstom, že ten a ten bol pozitívny, že kvôli nemu teraz všetci idú na testy a sú v dobrovoľnej karanténe... manžel teraz mal kolegyňu s pozitívnym testom a tá panika a humbug, čo okolo toho bolo... ale tiež by mi to bolo veľmi ľúto, je to krásna akcia, ktorá je len raz za život. Možno by som fakt uvažovala, že bez účasti učiteľov, len s triednou a rodičmi

ibrunova
11. sep 2020

Stužkové sú ešte ďaleko, myslím, že je to ešte skoro riešiť, čo bude dakedy v novembri.

autor
11. sep 2020

@basska_b ved tie ucitelky su tak ci tak v skole s tymi detmi, a tak ci tak sa moze niekto pozitivny najst v skole aj bez stuzkovej... kazdopane cervene zony mozu mat akcie max do 30 ci 50 ludi v interieri od dnesnych najnovsich rozhodnuti nejak tak, takze je uz rozhodnute bohuzial...

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wicka5
11. sep 2020

Nasi maju termin az v decembri, tak zatial cakame - to su este 2 mesiace, dovtedy sa dufam situacia zmeni - k lepsiemu. Na jar som si tiez nemyslela, ze v lete sa dostanem k moru 🙂

danielahamar
11. sep 2020

deti treba posmelit a ak nebudú mať stužkové, nech idú niekde na dovolenku spolu, ak bude ta možnosť

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielahamar
11. sep 2020

@hettinka to sa hovorilo aj tento rok a vidis, pustili to na leto😉, nemyslím, že to bude inak aj bud.rok. Potrebujú len položiť ekonomiku, v prvej sa im to moc nepodarilo a teraz im to pôjde lepsie a potom to pustia😁

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielahamar
11. sep 2020

@hettinka ja to chápem, aj môj synator šetríme od prvého rocnika, teraz je len tretia, ale verím, že to prejde, ak nie riešiť sa bude potom. Ja osobne by som bola aj za samotné deti, nech si urobia party

autor
11. sep 2020

@hettinka presne..., cele roky som sa tesila iba na toto :( zalohy nam nepovracia asi nik...
Keby sa to hoci aj na jar presunulo ale hlavne aby bola...

kvetinka75
11. sep 2020

My sme mali v januari a bolo super. Zabavili ss vsetci. Mne by bolo luto keby nebola. Dcera mala radost. Krasne saty, inokedy nie je moznost na vecerne saty, make up, proste vsetko okolo toho. Ale zial ked si situaciavyziada zrusenie ina moznost asi nie je