Stužková - aktuálna cena

5. sep 2023

Ak je tu niekto,kto mal minulý rok stužkovú,prípadne bude mať tento rok, zaujímalo by ma,ako to aktuálne vychádza cca cenovo. Vdaka

suzitok
5. sep 2023

Minulý rok, 600€, nakoniec sa rozhodli, že nebude, zrušili to celé a spravili si len slávnostnú večeru v reštaurácii

ana82
5. sep 2023

my máme tento rok, zatiaľ sme dávali 350 eur...+teda sme sa dohodli, že zákusky vo vlastnej réžii a tiež niečo do tomboly

dennkka
5. sep 2023

budeme mať tento rok, suma 400€

guudy
5. sep 2023

Zalezi od mesta. Ina cena bude v Bratislave a ina v Humennom. Myslim si, ze rozdiely budu dost velke… @autorka, asi by si teda mala spresnit mesto, ak chces relevantne cisla..

ibrunova
5. sep 2023

My teraz.. Máme rozpočet na 500€. V cene stužky, poháre a také veci, prenájom sály a stravné pre tri osoby.

slavomira236
5. sep 2023

To su sumy. Uz sa desim kolko to bede stat o par rokov. Snad sa od toho upusti a zvolia si vylet nejaky

negymama
5. sep 2023

Košice, 400 eur tento rok, Ale moja dcera a este jedno dievca nejde. Radsej ide na vylet so sesternicou. Pojde len na stuzkovu slavnost, dostane stuzku a zvysok neabsolvuje. Mne to nechyba. S kazdym dietatom absolvujeme v deviatke vencek, to nam staci. Tam aspon pozname rodicov a zabavime sa.

autor
5. sep 2023

@negymama a ako to potom bude s platením,keď ide iba na oficiálnu časť? Ona teda neprispela finančné nijako? 0€? Či ako vlastne?

negymama
5. sep 2023

ona prispela len na tu cast co je slavnost udelovania stuziek plus kvety a darcek triednej...cca 80 eur dokopy, ostatne naklady ako sala, jedlo pre nu pre rodicov, fotograf, program vyzdoba saly atd. neprispela. Povedala dopredu ze na stuzkovu nejde, takze si ostatni rozratali naklady bez nej.

negymama
5. sep 2023

a este aj oznamenia su v tych 80 eur, aj na to prispela. chce poslat oznamenia ze je maturantka.

autor
5. sep 2023

@negymama aha,tak to je rozumné riešenie,už chapem

cimage
5. sep 2023

Ja som mala stuzkovu pred veeela rokmi 😁, ale my sme sa skladali postupne uz hadam od prvej, alebo druhej triedy. Napr kazdy rok sme mali mat 150€. Mohli sme naraz zaplatit, alebo mesacne. Nie kazdy si moze dovolit dat 500€ za jeden vecer, plus saty, atd. A doteraz som nepocula, ze by niekto na stuzkovu neisiel, alebo by isiel len na stuzkovanie. My sme sa 4roky tesili.

renab
5. sep 2023

Martin 400 eur minuly rok

stankadu
5. sep 2023

my sme sa skladali po 10€/mesačne každý rok. Posledný rok po 15€ každý mesiac, lebo sa to zdalo málo (pre niektorých). Ale krásne vydalo velká stužková, kvety, výzdoba, DJ, dar pre triednu, jedlo pre žiaka + 2 osoby, boli aj všetci učitelia. Ostalo aj na maturity na občerstvenie a baby išli ešte aj na výlet čo im ostali peniaze. Dokopy za 4 roky 450€.

interjection27
17. sep 2023

My máme tento rok a skladáme sa 500€. Príde mi to dosť, keďže máme obrovskú zľavu ohľadom priestorov (známosti jedného z rodičov) a peniaze sa budú istotne vracať, ale stále lepšie ako sa potom naťahovať o doplácanie.