Stredná škola, keď mám dvojky a tento rok asi aj trojku

jankanbral
8. jan 2023

Dobry vecer. Chcem sa opytat, je januar a este stale neviem na aku strednu skolu mam ist. Mam dvojky a tento rok budem mat asi 3 z matematiky + mi nejde moc nemcina (mam 1 kvoli dobrej ucitelke) inak mi vsetko vychadza na 2, toto by mala byt moja prva 3 na vysvedceni. Bojim sa ze ma na take skoly ako stavebna obchodna nezoberu. Bol by som rad za nejake rady. Dikes

rurutiax
8. jan 2023

Ale zoberú čo sa bojíš. Stačí ak spravíš príjmačky. Ja som mala dvojky, trojky a dostala som sa bez problémov na zdravotnú.

bajka16
8. jan 2023

Máš dosť dobrý priemer určite ti ho nepokazí jedna 3. Treba si veriť

nikaeli
8. jan 2023

Nájdi si testy na nete a skúšaj 😉 minulý rok som to takto robila s dcérou, plus chodila na doučovanie. Držím ti prsty!

nelca84
8. jan 2023

@jankanbral myslis stavebnu a obchodnu strednu odbornu skolu alebo stavebnu priemyslovku a obchodnu akademiu? Lebo to je dost velky rozdiel.
Celkovy priemer znamok vobec nie je dolezity, body sa davaju len za SJ, M a AJ.
V zasade, ak napises dobre monitor, mozu ta zobrat aj bez prijimaciek. Tak skus nejake doucovanie.

luccija
10. jan 2023

@jankanbral všetko záleží od monitoru, prijímačiek máš ešte dosť času zabrať v učení.Stavebna to bude veľa rysovania, matematiky, ale pre chalana fajn voľna.Detto elektrotechnika

zuzanka.zuzu
10. jan 2023

v dnešných časoch prebieha na školách skôr NABOR než VYBER takže sa dostaneš hocikam 🙊