Stredná odborná škola Hotelových služieb a obchodu

alenotrep
6. dec 2016

Dobry den kamaratkina dcera sa rozhoduje ist na skolu: Sos hotelovych sluzieb a obchodu Vo Zvolene. Chcem sa opytat mate niekto skusenosti stouto alebo podobnou skolou ??? Chcela by ist Bud na odbor obchodna akademia alobo manazment regionalneho cestovneho ruchu. Chcem sa opytat ci sa na zahranicne praxe chodi aj z obchodnej alebo len z cestovneho ruchu . DAKUJEM😲

barrborka
6. dec 2016

Ahoj.ja nemám skúsenosť,ze by na xahr prax chodili z OA.

chobacik
6. dec 2016

Z OA na zahrmprax nie,len tu naSk do firmy na týždeň vo štvrtom ročníku v septembri,do zahraničia len na výlet,aj to nepovinny.

delmondo
6. dec 2016

Do zahraničia z hotelovky, z oa nie

migelka
6. dec 2016

Ja som chodila na OA a prax sme museli mať v meste, kde bola škola, aby nás kontrolovať mohli..aj to len v treťom a štvrtom ročníku po dva týždne. Sestry majú hotelovku a boli celé leto v Nemecku a jedna k tomu mesiac vo Švajčiarsku.

katarinamarkova
6. dec 2016

@alenotrep Zvolenskú školu nepoznám ani presne daný odbor, čo to je zač......
ja za seba:
PD- hotelová akadémia - 5r. ( maturitný odbor, počas školy možnosť spraviť si výučný list v odb. kuchár-čašník)
prax. na SK, možnosti praxe v Nemecku, Grécku, Francúzsku, výmenný pobyt v Rakúsku
neviem ako to funguje teraz, to bolo cca 10-15r. dozadu

natinka36
7. dec 2016

Ja mam Ha v BB, skola ako nic moc ale boli moznosti ist do zahranicia spoluziaci boli Fr, Svajc, Taliansko, Rakusko.

majluskalalala
14. nov 2020

Ahojte ja by som sa chcela spýtať či nemá niekto skúsenosti s hotelovou v Brezne a v Bystrici, ktorá je lepšia.