Stiahnutie odvolania voči neprijatiu na strednú školu

maca02
6. jún 2024

Ahojte, tí, ktorí ste podávali odvolanie voči neprijatiu na strednú školu, volali Vám zo školy, aby ste toto odvolanie stiahli z dôvodu zaťažovania administratívy? Pretože záujemca vraj nebude pre nedostatok miesta prijatý tak či tak, aj keď je tesne pod čiarou? Nerozumiem systému, je to až tak zaťažujúce pre školy a VÚC? Alebo je za tým niečo iné?

mamina7070
6. jún 2024

ano je to zatazujuca administrativa pre skoly najma ak neni sanca na prijatie

eeffka
6. jún 2024

@maca02 ak by som mala dieta pod ciarou na nejakom realnom mieste isto by som nic nestahovala.ak by bolo 30te ano.

negymama
6. jún 2024

@maca02 mozno potrebuju posunut miesto inemu, ak vy odvolanie stiahnete. Ak mate zaujemo studium, a student je tesne pod ciarou tak nestahujte.
Ja som videla na stranke synovej skoly, ze vela deti podalo odvolanie a potom tam bola poznamka ze nenastupi. za mna je to nelogicke, preco ziadaju odvolanie ak neplanuju nastupit.

midka
6. jún 2024

tiez si myslim, ak bol tesne pod ciarou,, nie je dovod stahovat odvolanie,, kvoli admistrative sa mi to ako dovod vobec nevidi....

luccija
6. jún 2024

@maca02 nič nesťahuj.Ti ľudia sú tam na to, aby vám odpísali.Niekedy zoberú aj 15 dieťa v poradi

martul
6. jún 2024

@maca02 žiadne odvolanie nesťahuj naspäť! Teba nemá čo zaujímať koľko majú oni práce, ich to nemá čo zaťažovať.
Druhá vec je, či ti to pomôže, darmo je tesne pod čiarou, dá sa iný uprednosťniť.

maca02
autor
6. jún 2024

Ďakujem za odpovede, nemám v pláne nič sťahovať, len ma zaujímalo či ide o bežný postup, že škola navrhuje stiahnutie odvolania.

mamina7070
6. jún 2024

@maca02 ak je tesne pod ciarou tak nestahuj

nananka
6. jún 2024

@negymama možno preto, lebo ho nezobrali ani na jednu školu, tak sa odvolá všetkých š
aby ho vzali aspoň na jednu

lucik194
6. jún 2024

aj 30 dieta pod ciarou mozu zobrat, ak stále mate zaujem, nic nestahuj

jamidea
6. jún 2024

@maca02 ja som admin.prac.skoly a toto by sme si nikdy! Nedovolili. To je neskutocna drzost podla mna.

zuzanka.zuzu
6. jún 2024

aj tridsiate môžu reálne zobrať 😉 napr.15 z prijatých odmietne a 15 z neprijatých tiež... reálna situácia z BA biling.gympla 😎

misinka0611
6. jún 2024

Máš právo na odvolanie, nič nesťahuj. A ten dôvod ma pobavil. Potom nech škola od nás nič nechce žiadne papierovačky, aj nás to zaťažuje tlačiť, vypĺňať odovzdávať 😂😂😂

negymama
6. jún 2024

@nananka chapem. no tak moze byt, ze dieta je neprijate nikde, tak sa na vsetky skoly odvola.

negymama
6. jún 2024

my sme sa na jednu skolu ani neodvolavali, na druhu, tu ktoru syn preferoval , ho prijali, tak sme nevideli dovod pausalne sa odvolavat.

tarra6
6. jún 2024

@negymama nie je to nelogické. Aj dcéra skončila po prijímačkách na obidvoch školách pod čiarou. Podávali sme odvolanie na obidve, nevedeli sme na ktorú ju prijmú na odvolanie. A prijali ju na obidve, tak sme na jednu oznámili, že nenastúpi

lahela
6. jún 2024

Čo sa tu rozculujete, škola dostala 100 odvolaní a mali by na všetky odpovedať, preto chcú aby aspoň rodičia, ktorí deti už niekde zapísali a nemajú záujem odvolanie stiahli, takých je možno 80%
Koho sa to netýka a stále má záujem o školu, odvolanie proste nestiahne

negymama
6. jún 2024

@tarra6 ano uz chapem. len mi prislo zvlastne ked som videla v zoyname deti, vela takzch ze boli pod ciarou, a prijati na odvolanie - nenastupi. tak samozrejme aj sa odvola na viac skol a prijmu ho, tak opat ma student na vyber, kde nastupit.