Skoré vstávanie spolubývajúceho na internáte

6. sep 2023

Ahojte! Syn je na internáte a jeho spolubyvajuci musí chodiť ráno skoro do školy, ale syn môže vstávať o pomaly hodinu neskôr, môžte odporučiť co v tejto situácii robiť? Viete poprípade odporúčať nejaké kvalitné štuple do uší ktoré nepoškodzuje ucho? Ďakujem!

kvetinka75
6. sep 2023

no ja som také štuple ešte nenašla, cez ktoré by nebolo počuť.. Asi sa s tým len treba ,,naučiť,, žiť. Necelá hodina nie je až tak veľa. Doma dospí.

brendaa
6. sep 2023

Ahoj a aký je problém, že by sa prebral a nemusel by tvrdo spať?
Obe deti som mala na internáte, rozvrh mali, že niekedy začínali treťou hodinou, na raňajky, keď chceli išli, ....taktiež mali aj nulté hodiny.... ani spolužiaci nezačínali rovnako vyučovanie...
Bol by problém aby bol so spolužiakom, ktorý má rovnaký rozvrh?

dejka77
6. sep 2023

A v com je problem? Ze sa zobudi ked on vstava? Ved sa to da aj v tichosti. Staci sa dohodnut.

januska12323
6. sep 2023

Synáčik je už zrejme dospelý tak nech si to vybaví sám. Buď bude kolega tichučko a nezobudi princa alebo sa princ naučí prispôsobiť.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
6. sep 2023

A doma ste okolo neho chodili vždy po špičkách? Nech požiada spolubývajúceho, nech v rámci možností nerobí hluk.

nelca0510
6. sep 2023

Veď syn je na SS alebo VŠ. Tak snáď si poradí aj sám :D môže ti hodinu využiť na učenie sa alebo prebratie sa. Vážne toto je nonsens. Ja som si na intraku zvykla,že spolubývajúca skoro vstávať a už som to potom ani nevnímala.

haley7897
6. sep 2023

Chodí sem veľa trollov co vymýšľajú absurdné témy aby zaujali ci vyvolali hádky ale reálne témy sú aj tak vždy top 🤣

brendaa
6. sep 2023

@haley7897 😂

autor
6. sep 2023

@januska12323 nie nie je, milá moja je na internáte 3 deň a je prirodzene že sa zaujímam oňho!!!

luccija
6. sep 2023

Možno ďalší rok bude on vstávať skoro🤪tak si môže zacvičiť, ak by bol unavený spí ďalej.Nech si v lekárni kúpi štuple.Internat je aj o prispôsobovani a nepohode aj horšie veci sa tam deju

puertorico
6. sep 2023

potom také mamičky chodia na vyšetrenia k doktorom so synmi , nadiktujú ako kontakt svoje telefónne číslo , a chudáci synovia budú pri mamičke celý život lebo sa o nich mamička zaujíma....

nyusika
6. sep 2023

viac vykricnikov, nech je to doraznejsie.
pripajam sa k vyssie spomenuteho - nechaj ho dychat.
je uz dost velky, aby si takto sprostosti riesil sam.

luccija
6. sep 2023

Prečo by mali štuple poškodzovať ucho?používala som ich 7 r super vec

h2
6. sep 2023

Autorka, je prirodzené, že sa o syna zaujímaš. Ale keď s ním telefonuješ a rozprávate sa, ako sa mu býva a on spomenie, že spolubývajúci vstáva o hodinu skôr, ber to len ako informáciu. Predpokladám, že ani on od teba nežiada, aby si okamžite išla riešiť tento veľký problém. Proste ti to len povedal, posťažoval sa a tým to končí.

autor
6. sep 2023

@h2 Ďakujem za normálny názor, poviem mu nech si kúpi tie štupľe. A pre všetkých; ĎAKUJEM za rady, ale vyriešim si to už 🙂

januska12323
6. sep 2023

ON nech si to rieši.

janai1
6. sep 2023

a čo chceš riešiť? Tu nie je čo riešiť. Keď som bývala na intráku nikdy sme nezačínali v škole naraz a nikomu to nevadilo. Každý má svoj vlastný rozum a vie ako sa spravať keď spolubývajúci ešte spia.

syslik81
6. sep 2023

tak nech syn tu hodinu vyuzije na cvicenie.. alebo nieco zmysluplne.. spolubyvajuci hld vstat musis a syna nezabije mat o hodinu dlhsi den .. casom sa prisposobia

tortelinka
6. sep 2023

Nemám slov čo už dnes matky riešia za dospelé deti

00kvetinka00
6. sep 2023

Čochvíľa budú naokolo toľko zurovat že ta hodina spánku bude nič 🤣 začnú im písomky a ani spať možno nebude

autor
6. sep 2023

@tortelinka nie je dospelý.

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett1
6. sep 2023

Len čo keď pre tie štuple nebude počuť syn budík a zaspí do školy?
Ja som bývala na intraku so spolužiačkou, ktorá vstávala hodinu pred odchodom do školy...mne stačila polhodina aj menej, chystala som si veci večer a ráno som nejedla -;až v škole...
Možno si syn zvykne, keď spolubývajúci odíde, tak si ešte hodinku môže pospať...😉len nech ten spolubývajúci nerobí priveľký hluk...

luccija
6. sep 2023

@ivett1 dá si hlasnejšie budík to nie je zase, že nepočuje nic

kvetinka75
6. sep 2023

@puertorico ano aj takych som na oddeleni zazila. Muz 23 rokov a mamicka za chrbtom . Ani k slovu ho nepustila.

lenkakravcova
6. sep 2023

Možno nech sa dohodnú so spolubývajúcim a chodia spať skôr. Niektorí oubertiaci chodia spať po 23.00 (niektorí ešte len skroluju mobil v posteli..), potom je jasne ze ráno je vstavanie ťažké. 😀

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liusa82
6. sep 2023

@autor asi bude preňho najlepšia samostatná izba dakde na priváte bud v byte alebo aj v dome.Ja som to takto riešila a za mňa spokojnosť.Nikto ma nebudil,mohla som sa v klude učiť.V byte sme boli 3 slušné baby..žiadne žúrky sme nerobili.

rachel36a
6. sep 2023

Bezna dan za zdielane byvanie...o rok bude mozno on vstavat skorej do skoly tak potom uz to nebude vadit? Tak mu zaplatte podnajom, alebo samostatnu izbu...co by robil ak by boli na izbe 3-4