Školské potreby na gymnázium

alexandroska
5. jún 2024

Dobrý deň potrebovala by som pomoc.Od septembra nastupujem na gymnázium v Štúrove a neviem si rady so školskými potrebami ( nikde neviem nájsť) Chcela by som vedieť či niekto neviete čo "univerzálne" treba na gymnázium

guudy
5. jún 2024

@alexandroska To, co si potrebovala aj doteraz…ak niektory ucitel bude pozadovat nieco specialne, v septembri sa to dozvies…

patka06
5. jún 2024

Nič extra, zošity, perá, ceruzky, pravítka, kalkulačku .... presne to isté čo si mala aj na ZŠ

januska12323
5. jún 2024

To čo teraz, ak niečo špeciálne dozvieš sa v septembri.

zuzana76
5. jún 2024

nic specialne, ale nevidim vyznam v nakupe dopredu.

deti95060810
5. jún 2024

užívaj si prázdniny - čo budú za chvíľu , na školu sa zatiaľ vykašli.
biely plášť na chémiu...😉

sona96
5. jún 2024

@alexandroska ako absolvent gymnázia v Štúrove ti poviem, že nepotrebuješ nič extra okrem toho, čo si používala na ZŠ. My sme na nemcine pracovali so slovníkom a na chémiu sme používali tabuľku. Inak len zošity. Keď bude na matike geometria, dajú ti dopredu vedieť, aby si si priniesla pomôcky. Ja som milovala náš gympel, dúfam, že sa ti tam bude páčiť ❤️

patus_2
5. jún 2024

@alexandroska všetko sa dozvieš v septembri. Ale pravdepodobne to bude tak, ako na väčšine stredných škôl. Takmer všetkým učiteľom bude jedno, aké zošity používaš a ti, ktorí budú chcieť niečo špeci, tak to povedia na začiatku.

lahela
5. jún 2024

Biely plášť na chémiu sme museli kúpiť, ostatné to isté čo na ZŠ

cyneric
5. jún 2024

Ako píšu ostatní, perá, papiere a zvýrazňovače a ceruzky, na matematiku pravdepodobne pravítko, uhlomer, kružidlo a obdobné záležitosti. Lepšiu kalkulačku, ak ju nájdeš za fajn cenu (napr. Cassiovku). To, ako si chceš riešiť poznámky je na tebe, keď som študovala ja tak si niektoré spolužiačky prepisovali učivo do dosiek, ja zase staré dobré zošity najlacnejšie ako som našla a to mi aj zostalo. 🙂) Asi by som sa nad tým nestresovala byť tebou, ak chcú niečo špeciálne tak to povedia v rámci úvodných hodín.

simoli
6. jún 2024

@alexandroska všetko čo na ZŠ len bez výtvarnej 🙏 🙂 mimochodom gymnázium nás vychádza lacnejšie ako ZŠ 🙂 žiadne šialené platenie pracákov ...