Sexualita 15 ročnej

sofiagoro
8. dec 2021

Ahojte mám 15 ,a doteraz bolo všetko v poriadku kým sme nezostali v karanténe .Moja sestra doniesla domov covid a ostali sme doma všetci na štyri týždne iba ja ,sestra a rodičia nikto iní . .V nedeľu keď som sa išla učiť ma len napadla divná myšlienka že čo keď sa mi budú páčiť dievčatá .Drží ma to doteraz a som z toho stále v strese že som aj schudla .Vždy som si predstavovala svoj život s mužom ,ktorý ma bude mať rád a s našimi deťmi .Priznám sa niekedy až moc premýšľam že ma napádajú hovadiny že mi z toho šibe .Myšlienka toho že by som niekedy mala chodiť so ženou ma zhrozila a že by som s ňou mala mať budúcnosť .Drží ma to už štyri dni a robila som si už rôzne testy na sexualitu a vyšlo mi že som na chalanov ,ale bojím sa toho že čo keď budem mať priateľa o bude ma mať rád ale ja to nebudem cítim tak isto.V minulosti sa mi vždy páčili chalani rada som pozerala romantické filmy a predstavovala som si ako nájdem svoju lásku ,ale od toho ako ma napadla táto myšlienka si možno vnucujem že sa mi chalani na TikToku a ig až tak nepáčia .V škole sa mi páči jeden chalan takže neviem či budem mať niekedy inú sexualitu .Možno je to tým že už som tak dlho sama doma s nikým iným ,alebo sa mi vážne mení sexualita .Dievčatá viem posúdiť či je pekné a že má pekné telo(príklad vyšportované a chudé ) ale nikdy nič viac ,žiadne dajme tomu sexuálne predstavy alebo predstavy toho že ju bozkávam to nikdy .S chalanom si viem predstaviť budúcnosť ale desí ma to že možno s ním nebudem vzťahu spokojná a že vážne nakoniec budem chcieť vyskúšať vzťah so ženou ,alebo že možno po sexuálnej stránke budem chcieť niečo viac alebo jednoducho to že ma chalani nebudú priťahovať a toho sa bojím .

anjelicek26
8. dec 2021

Podla mna na to, ze mas 15 fakt mas asi vela volneho casu a riesis chobotiny... mas strasne vela casu vyskusat jedno a vyskusat druhe co sa tyka vztahov a uvidis, ake je to v realite, take v hlave si premielat vsetky varianty buducich vztahov su stale len domnienky a teorie... bat sa nemas coho, v dnesnej dobe nie je drama ani jedno, tak a aj co, keby sa ti pacia dievcata? Nikto to riesit nebude... Stale to moze byt tvoja buduca manzelka, mozete mat deti, staci vam darca... moc daleko uz ides v hlave takymto planovanim, jedine, co si dnes uvedom, ze chces byt stastna... a zle neni ani jedno.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
8. dec 2021

🙈 a vobec ti nenapadlo, ze ak by si bola inak orientovana, tak asi by ta pri pomysleni na to nesprevadzali pocity ako "zhrozila som sa" a podobne

zildo
8. dec 2021

@sofiagoro tak ty sa ešte hľadáš. Ale nemyslím si,že by si mala byť na dievčatá. Však sama píšeš,že si to nevieš predstaviť s dievčaťom a že sa ti páčia chalani a chces mať muža...
Z každej strany počuť o homosexualite,tak sa asi každý nad tým zamyslel,ale v reále ak ťa to odpudzuje tak neviem čo riešiš..a je normálne,že sa ti páči aj žena. Ja som hetero,ale keď vidím peknú ženu,obzriem sa za ňou a poviem že je pekna,ale nemám žiadne vedľajšie úmysli.

ella_price
8. dec 2021

To tu každú hodinu ozaj pribúdajú nové kontá, ktoré z nejakého dôvodu musia furt takéto diskusie zakladať?

mima1
8. dec 2021

@ella_price tazke to bude kym nastupia zas normalne do skol 😂😂😂

ella_price
8. dec 2021

@mima1 By mali vytvoriť nejakú ďalšiu stránku. Čo ja viem - Zelený chobot bárs aj, nech si tam vypisujú tie svoje chujoviny o penisoch a zmysloch života 😂

maminkadeticiek
8. dec 2021

Vies co,chod za mamou a radsej sa jej spytaj s cim jej mozes pomoct, lebo evidentne sa nudis a nevies co s casom tak riesis uplne hluposti.

ella_price
8. dec 2021

@maminkadeticiek
Asi mali akurát velkú prestávku, tak čaká, kým si zas zapne webku na skype 😂

standusina
8. dec 2021

Sa mi vidi, ze mas asi vela volneho casu a na tomto moc pravdy asi nebude

hnedovlaska1234
9. dec 2021

Uplne ta chapem, ked chces napis mi

jessx
26. nov 2023

@sofiagoro v takomto veku som už mala frajera a teda aj keď som ho ešte nemala som si predstavovala srandy ako aké to bude mat prvý bozk a v mojich predstavách boli vždy chalani ( čo sa mi zrovna páčili napr zo školy ale vždy len jeden potom ma to prešlo a zas iny 😃) ani som nepomyslela na niečo take že dievča. Mala som stary telefón kde internet ani nešiel, doma spoločný pc pre celu rodinu a v tv sa občas objavili nejaké veci typu homosexualita a pod. Nevenovala som tomu nikdy pozornosť, nech si robí kto chce čo chce mne sa páčili chalani. Keby sa mi páčili dievčatá vedela by som o tom a riešila bycsom v takom veku možno max to že preboha čo s tým budem robiť ( strach že to niekto zisti a pod)
Dnes otvorím Instagram Facebook čokoľvek a všade na mna vyskakuju pubertiacky čo si pomaly strkaju jazyk do úst, chalani s nalakovanymi nechtami kabelkou v ruke, stierajú sa rozdiely medzi chlapec-dievča ale je akoby trend medzi mladými frajerit s inakosťou . Či to tak aj citia je už vec druha
Tým chcem povedať, v tomto veku už určite vieš či sa ti niekto páči a nemusí to byt vôbec sexuálneho charakteru ( za seba poviem ja som si skôr predstavovala pusu,romantiku držanie za ruky nie sex) a nenechaj sa strhnúť tým že niekde niečo vidíš a máš pocit že je toho všade veľa tak či je to vlastne normálne a si vadná že ty to tak necitis. Nás hetero bude ( snáď ) stále viac ako homosexuálov myslím si že v prírode to tqk raz je nastavene či medzi ľudmi či zvieratami inak by ame už dávno vyhynuli. Tým nechcem povedať že byt homosexual je zle ( nemám nič proti len mi vadí keď sa strašne sexuálne prezentujú čo nerobíme ani my heterosexuálni no všimnite si že vždy keď nejaký homosexuáli tak nič ine oen reči o sexe a vyzývavé outfity reč tela a všetko ..a myslím že to ľuďom vadí a nie ich orientácia) ale chcem tým povedať že nie je podľa mna možné aby z 10 ľudí 9 bolo homosexuálov . Zbytočne máš takéto myšlienky keď ta to ku ním ani neťahá
Budeš akurát tak zmätená ako asi veľa mladých ktorí vplyvom všetkého čo poslednú dobu všade je nevedia kde je sever