Sestra stresuje, že ju kámoš nechce

lily14
21. máj 2021

Ahojte píšem v mene mojej sestry,ktorá tu nemá účet tak píšem za ňu,lebo celý deň mi a tým pili uši.Ze čo si o tom myslíte...má jedného už kamoša, kedysi boli spolu 2 roky rozišli sa v dobrom ...on potom mal 3 mesiace a ona tiež niekoho krátko! Ale stále bolí v kontakte písali a aj píšu spolu skoro každý deň,2 krát sa už stretli ako kamoši lebo ona vtedy mala niekoho ....píšu si také pekné veci proste akoby stále k sebe niečo cítili...no a čo ju trápi je ,že vždy keď ho volala na kávu atď šiel a teraz jej prvý krát povedal že je busy že nestíha...tak ona už stresuje že ju nechce 🙈že má náhradu a že keby veľmi chcel tak si chvíľku nájde....že či sa nevyhovara....že keby ju fakt chcel tak týždeň,dva ani mesiac nevydrží a hneď by ju volal von....neviem čo k tomu viac napísať 🙃čo mu stačia správy ....má niekto skúsenosti

lenkakravcova
21. máj 2021

@lily14 Nechápem. Načo ho pozýva ona na kávu keď sa rozišli? Ak by on chcel niečo riešiť s nou zase, mám by ju pozvať on.

syslik81
21. máj 2021

ma mu povedat co k nemu citi a bud budu spolu alebo nech idu od seba ... najlepsie mat pauzu nepisat nevolat aby vedeli ci k sebe patrioa alebo nie.. a ze je busy - to sa dospelym ludom stava .. a ano mozno ma aj niekoho -co vsak ej moze byt jedno ved su ln kamosi .. a ak on nevie ze ona by chcela viac tak hold zije slobodny zivot mladenca

lily14
autor
21. máj 2021

@lenkakravcova on ju pozval už 2 krát a boli....potom ju zase pozval a nešla lebo bola mimo mesta a teraz mu to chcela akože odplatiť a ho volala ona...a on že nemôže že je zaneprázdnený...tak si myslí😅🙈že keby veľmi chcel tak by bola priorita

deti95060810
21. máj 2021

jasné že niekoho má, tvoja sestra si robí zbytočne nároky a nádej.... chlapi majú radi kamarátky a vééééľa kamarátiek - sem tam aj na sex....😉

lily14
autor
21. máj 2021

@syslik81 moja reč

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
21. máj 2021

Mám skúsenosti. Ale je tomu už 50 rokov. Neboli mobily a pomohla som si sama, bez toho, aby mi x cudzích ľudí radilo. Takých kamarátov bude mať ešte sestra desiatky, tak nech sa učí vo vzťahoch korčuľovať,😉

leuchtturm
21. máj 2021

chlapov je ako maku. Ked si boli sudeni, nerozisli by sa a stretavali by sa, kedy by sa dalo. Nech nanho kašle a hlada si ineho.

lily14
autor
21. máj 2021

@viestta neviem ,keby ju mal na háku načo by jej stále písal on....ja sa v tom.nevyznam predsa som staršia ako to teraz 20-30 ročný robia🤣

kikus7
21. máj 2021

@lily14 Stále si písali aj vtedy, keď niekoho mali? Keby s ňou chcel byť, tak s ňou je a čas si nájde. Ostatné sú len výhovorky. Príde mi, že obaja nevedia, čo chcú. To sú teda "vzťahy" v poslednej dobe tu na koňovi..

PS: To, že ju niekam raz za čas pozve, neznamená, že ju chce. Ale možno nemá zrovna s kým a chce spoločnosť. Hocijakú.

lily14
autor
21. máj 2021

@kikus7 písali v rovine kamarátske potom už aj inak ak boli single...resp on jej písal ona odlišovala....tiež si myslím keby chcel tak si čas nájde....ale na druhej strane mohol byť vtedy akurát fakt zaneprázdnený

moonlight1210
21. máj 2021

Tiez si mysli, ze sestra si slubuje od toho stretavania privela.
Takto nevyzera nabeh na druhy pokus o vztah.
Proste kedysi spolu boli, su kamosi, tak mu vyhovuje stretnut sa s niekym znamym, s kym ma spolocnu minulost a rozumeju si.
Moze s nou byt otvorenejsi, menej si davat pozor. Ved sa poznaju.
Myslim, ze sestra si to prilis lichotivo vysvetlila voci sebe, ze on ju volava von.

No a potom jej raz povie, ze nemoze a ona sa meni pomaly na ziarlivu stihacku. A riesi, “co tym chcel naznacit”, a ci naozaj nema cas, alebo ju uz nechce. A keby ju chcel, cas by si nasiel...

Nech si ona najde svoj zivot a zije po svojom, jeho neriesi a co sa ma stat, to sa stane. Maloktory chlap ma rad takuto “premyslavu” zenu.

lily14
autor
21. máj 2021

@moonlight1210 super napísané hneď jej to pošlem😉

lintu
22. máj 2021

Čo keby sa ho rovno spýta, čo sú si vlastne zač. Je ten najkompetentnejší vyriešiť jej dilemy. Ak ho ona začne sama od seba ignorovať, skôr či neskôr jej aj tak ostane táto neuzavretá kapitola vŕtať v hlave. Lepšie to uzavrieť hneď ako o niekoľko rokov, kedy už možno odpoveď na svoje otázky ani nedostane.

lily14
autor
22. máj 2021

@lintu tak kamaráti sú vraj...ona pred mesiacom ukončila tú krátku známosť ,on si asi stále myslí že je s tým chalanom,vraju to nepovedala priamo že je už single

lintu
22. máj 2021

To sú vzťahy na úrovni ZŠ/SŠ? Chce, aby si ju všímal, no súčasne mu nedá riadne ani najavo, že už nikoho nemá 😅

lily14
autor
22. máj 2021

@lintu hahaaa presne skôr materská škôlka, chvála Bohu že to už nemusím riešiť...

brembo
12. dec 2021

ved nemusí mat vždy čas. Ked má pracovné povinnosti a nechce príst o flek,tak je jasné,že to pozvanie odmietne. Nemože mat na nu vždy čas,ked si ona zmyslí. A tiež by si mali vyjasnit,čo za tým stretávaním vlastne je,či je to len kamarátske alebo on ona by chceli neskor i viac.