Šaty na venček

hettinka
14. okt 2017

Naša slečne chodí na tanečnú, na tréningy chodia v bežnom oblečení, nejako sa na tom nebazíruje, aby mali dievčatá šaty alebo sukňu...

Ale blíži sa nám záverečný venček a ja neviem, čo sa teraz tak nosí ... ja som kedysi mala krátke šaty po kolená, ušité doma. Dcéra si vybrala tiež krátke čipkované šaty úplne jednoduchého strihu http://www.nextdirect.com/sk/sk/gl92742s8
No neviem, či sa to hodí, či by to nemalo byť predsa len niečo slávnostnejšie.

Prípadne poraďte stránky, kde sa to dá objednať ... ale nech to nie je aliexpress a podobné stránky (ani naše e-shopy, ktoré odtiaľ vozia) a nech to nestojí 150€ 😀

ukulela
14. okt 2017

tie saty su uplne OK, vencek nie je ples ... a predpokladam, ze slecna ma -nast. take saty by podla mna boli uplne v pohode na svadbu, tak musia byt aj na vencek 🙂 su ozaj pekne. (ja osobne si viem predsavit maminu, ktora by mala pri nejakom 12/13 rocnom dievcati problem s vystrihom na chrbte, resp priesvitnou suknou, ale mne sa saty pacia ... )

lili2015
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima86
14. okt 2017

Podla mna su super a aj dostatocne slavnostne. A pravdepodobne sa jej bude sukna pekne tocit pri tanci. Aj farba sa mi paci😀

0silvia0
14. okt 2017

@hettinka dcéra má super vkus, úplne vhodné šaty a primerane slávnostné.

zuzikak
14. okt 2017

ja tiez hlasujem za. Su krasne, stale slusne (ziadne prsia von) a farebne tiez velmi pekne 🙂

mirro
14. okt 2017

Krásne sú,neriešila by som nič iné 🙂

hettinka
autor
14. okt 2017

@ukulela
@mirro
@zuzikak
@0silvia0
@mima86
ďakujem dievčatá, takže objednávam tieto 🙂 Aj cena je super.
Inak, dcéra ma 16 a ma rada jednoduché veci ... a doplnky čo? Pudrové lodičky a nejaké náušnice iba?

zuzikak
14. okt 2017

@hettinka presne tak, pudrove lodicky budu k tomu paradne. Jednoduche nausnice (idealne tiez pudrova, kludne aj take perlicky) a do pudrovej by som dala aj nejaky svetrik ak by bolo treba prehodit na saty (bez vzorov, na par malych gombikov. Tieto saty sami o sebe vyniknu, netreba ich prebijat...Dcera bude posobit velmi elegantne a sofistikovane 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lailaveve
14. nov 2018

@hettinka obnovujem trochu temu...moj syn bude mat vencek a problem mam ja...vobec netusim co na seba,ake slavnostne to ma byt aby som to nahodou neprehnala😕..ak viete prosim poradte budem velmi vdacna za kazdu radu😘

hettinka
autor
14. nov 2018

@lailaveve chalani mali na vencek obleky, košele a slušne čierne topánky.
Ja som išla v puzdrovych šatách a manžel tiež oblek.

lailaveve
15. nov 2018

@hettinka vdakaaa😘

hettinka
autor
15. nov 2018

@lailaveve inak, niektoré Maminy mali aj slušne nohavice a blúzku, alebo nohavicový overal a k tomu štrasove doplnky.

lailaveve
15. nov 2018

@hettinka dakujem😊ak sa este mozem opytat....aj na venceku je uvodny tanec s rodicmi ci deti tancuju iba same cely cas?

hettinka
autor
15. nov 2018

@lailaveve dcéry s otcami a synovia s mamami tancovali 1 tanec, ale neviem, či je to všade tak. Na strieborný vencek sme už dcere ani nešli.

lailaveve
15. nov 2018

@hettinka dakujem...😊