Rozlúčková v 9. ročníku

14. máj 2023

Baby existuje ešte niečo také ako rozlúčková v 9rocniku? S dídžejom, posedením a pohostením? Syn konci 9-nu a hovoril, že nič nebudú mať... Ako to majú Vaši deviataci?

nelca84
14. máj 2023

Syn nemal posedenie s DJ-jom, ale skladali sa triednemu na dar a vsetci sli spolu na pizzu. Mali naozaj super triedneho cely druhy stupen. V poslednom rocniku ich zobral na skolsky vylet na chatu aj s prespanim.

mane01
14. máj 2023

Na našej škole mávaju koncorocny vecierok.

katica06
14. máj 2023

Dcéra sa lúčila vlani, nič také nemali

eliska105
14. máj 2023

My sme mali rozluckovu ako slavnost… pozvali sme rodicov a ucitelov kto mohol ten prisiel.. boli sme pekne obleceni mali sme nejakeho starsieho ziaka ktory pustal hudbu.. ucitelka dostali kvety a rodicia priniesli kolace kazdy podla svojich moznosti… my sme pocas dna pripravili chlebicky a mali sme aj program pre nich tusim ze tanec valcik a spev tanec a potom sme spievali spolocnu pesnicku… nakoniec sme mali minidisco do vecera a potom domov :D

deti95060810
14. máj 2023

ja si pamätám na môj...ale dcéra pred 2 rokmi nemala a myslím že nebude mať ani terajšia dcéra čo je v 9tke...

avanka
15. máj 2023

Naši budú mať rozlúčku v telocvični. Zatiaľ nevieme nič viac.
A triedna ešte s 1 pani učiteľkou ich berú na chatu do Štúrova na 3 dni,tam sa teší

lejla77
15. máj 2023

U nas by tiez mala byt, len akosi sa nikto nema k tomu to zorganizovat

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
15. máj 2023

@stvura u nás na škole to vymysleli tak, že pred vianocami,veľkou nocou sme napiekli koláčiky a deti vo vestibule školy ich predávali ,sladký bufet. Výťažok,čo bolo okolo 500€ použijú na rozlúčku. Mikinu máme doma asi od októbra, syn ju nosí.
Môj sa rozlúčke bráni, už 3 roky vždy 2 dní pred odovzdaním vysvedčení boli už na tábore, sú skauti a termín im koliduje so stavačkou tabora. Tento rok detto, ale sme za to, že rozlúčka, resp ceremoniál asi hodinový je povinný a potom môže ísť domov.
On tam ísť nechce, ale patrí sa to

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avanka
15. máj 2023

@stvura ano, u nás to bolo tak isto, do 6 triedy boli 2 triedy po 14 detí. potom ich zlúčili do jednej, teraz ich je tuším 26. môj všeobecne deviatu triedu nemusí, nudí sa tam, už by chcel, aby skončila a bol na strednej.
patrí sa...neviem..ja som brala, že to je ako stužková na strednej. aj ich triedna povedala, že by sa s Lukym chcela rozlúčiť, že ho má rada. tú hodinu vydrží.
s tým, že budú kytice kupovať všetkým, aj tým, ktorí s nimi neprichádzali do styku, nesúhlasím.ale tým, že sme sa neskladali a budú sa kupovať z vyzbieraného, súhlasiť musím. aj ked sa im z toho mohol zaplatiť výlet, idú do Brna do vidy, mohli to mať zadarmo.
za darček triednej som, je to úžasna žena a pani učiteľka s veľkým P

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1.
15. máj 2023

rozlučková u nás už nebýva, idú na 2 dňový výlet na Oravu, dali si spraviť absolventské tričká, a ja im robím každý rok opekačku, takže ešte ta bude - to chodia obe triedy, ideme peši zo školy , cca 3 km do lesa

zuzka1.
15. máj 2023

jaj a triednej sa skladajú na dar - kvety a wellnes poukážka si vymysleli. Minule jej k narodkám poukážku na nechty - skoro som odpadla čo si vymyslia

autor
15. máj 2023

@stvura tak u nás nič také nehrozí. Deti sa nezbieraju na nič, ani na darček triednej. Ale tá ich za celý čas nezobrala ani na výlet, ani učiteľom na kvety a už vôbec nie na nejaké misy pre učiteľov, čo ich ani neučili. Syn povedal, že aj keby bolo nejaké posedenie, nepôjde tam. ,E zoberie kvety a bonboniéru, pre tie čo mal rád 🙂 a tým to konci

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floren
15. máj 2023

Majú rozlúčkový večierok,aj s rodičmi. V susednej dedine nič

avanka
15. máj 2023

@stvura presne, ja by som bola za kvet a darček triednej,kvet riaditeľke a mladí nech si idú sadnúť na pizzu. To by bolo naj

vanessad15
17. máj 2023

Budú mať teraz 13.6, ale synova triedna pripravila aj rodičovské združenie kde nám povedala zhruba, že čo a ako. No musím povedať, že toľko vecí čo ona tam chce dať ako program, občerstvenie, párty pre decká ktorú chce mať do 22:00, prezentáciu kde budú fotky z jednotlivých ročníkov atď. potom ešte kvety učiteľom, darček pre triednu na ktorý sa máme zložiť my rodičia. Je toho veľa a synovi sa tam už ani nechce ísť... Takže my rodičia dávame každý plus-mínus 60 eur na dieťa. Čo je vlastne len na občerstvenie, kvety, výzdobu. Keď do toho zarátam ešte oblek pre syna, 4O eur ako časť sumy na dar pre triednu učiteľku tak mi je zle. Ja mám taký pocit, že školy to v dnešnej dobe preháňajú veď tie decká sa lúčia s 9. ročníkom, nematurujú🤦🏻‍♀️

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz