Prvý deň na strednej škole

20. aug 2024

Ahojte, o dva tyzdne mi dcera nastupuje do prveho rocnika na strednu zravotnicku skolu.
Nosia sa kvety triednemu na zaciatku skolskeho roku? Alebo date detom nieco ine? Alebo nic? Vobec netusim. Dakujem

gelifil
20. aug 2024

kto chce, donesie...

martul
20. aug 2024

syn bol minulý rok prvák a nenosil absolútne nič. Ani nikto iný.

luxus10
20. aug 2024

a este chlapovi kvety?

autor
20. aug 2024

@luxus10 Neviem, ci budu mat triedneho alebo triednu 😀

autor
20. aug 2024

@gelifil Jasne, toto chapem, len aby nebola za mimona, ze jedina pride s kvetom alebo za mimona, ze jedina neprinesie...

gelifil
20. aug 2024

prave preto si ju ucitelka zapamata...v dobrom😉

simsalabim
20. aug 2024

Na strednej sa toto uz neriesi, kvety na zaciatku nenosi nikto. Moji maximalne odniesli na konci skolskeho roka cokoladu ci kavu oblubenemu pedagogovi. Mladsia ani triednej nedava nic, lebo ju neznasa, ale odnesie coko par oblubenym ucitelom.

egonsk
20. aug 2024

kvalitna cokolada potesi viac ako kvet, ktory za tyzden uschne ... a je viac univerzalna 😉

autor
20. aug 2024

@simsalabim @egonsk Dakujem 🙂

h2
20. aug 2024

Na strednej už úplne stačí priniesť na konci školského roka. Môj ešte nie je na strednej, ale už ani ku koncu ZŠ na začiatku roka nenosí nič.

malaopicka
20. aug 2024

Kvet na začiatku roku u prváčika na ZŠ považujem za klasiku, inak vôbec. Ani na konci roka na strednej vlastne. Obvykle sme sa triednej skladali na niečo spoločne, pripadne tí, čo chceli. Ale kvety sa myslím ani vôbec nenosili.

haley7897
20. aug 2024

No neviem, keby moja dcera priniesla do skoly na zaciatku roka kvet tak bude "teachers pet" a material na šikanu pozvysok roka. Neviem aka "energia" medzi teenagermi je na vasej strednej skoly, ale tu by som sa riadila tym co chce dcera

monvitka
20. aug 2024

Na strednej sa kvety na zaciatku nenosia

autor
20. aug 2024

@h2 @haley7897 @monvitka Dakujem vam, nebudeme teda riesit 🙂

gabika99
20. aug 2024

Prípadne nech si dá do tašky čokoládu a uvidi, či iné deti budú dávať. Aj nie, donesie domov.
Na aký odbor a kde ide na zdravotnícku školu?
Boli ťažké prijímačky a z čoho sa učila? Ďakujem za odpoveď.

autor
20. aug 2024

@gabika99 Prakticku sestru v Ba, prijimacky slovensky jazyk a biologia

danielahamar
25. aug 2024

Moji nosia, a je jedno či skolkar, alebo maturant