Príhovor na stužkovú - inšpirácia

16. okt 2020

Máte niekto uložený príhovor na stužkovú z minulých rokov? Ak áno, veľmi by som bola vďačná, keby ste ho priložili, potrebujeme inšpiráciu, v marci by sme chceli stužkovú, keď bude po covide. Ďakujeem

lucka_ke
16. okt 2020

nechcem ti brať ilúzie, ale v marci určite ešte nebude po covide... sorry príhovor nemám k dispozícii

saxana000
16. okt 2020

Aky prihovor? K ucitelom alebo k rodicom?

autor
16. okt 2020

@saxana000 Tak všeobecne. Chcem to tak dokopy dať..

suzie26
16. okt 2020

@lucka_ke krásne negatívny komentár. Už sa život zastavil lebo je tu covid

autor
16. okt 2020

@suzie26 No rátame s obomi možnosťami samozrejme. Ale chcem, aby bol ten príhovor emotívny, takže preto sem píšem o pomoc.

lucka_ke
16. okt 2020

no v podstate áno, zastavilo sa veľa vecí
stačí sa pozrieť do histórie koľko trvala pandémia španielskej chrípky alebo epidémie SARS... na to človek nemusí byť veštec

elenka74
16. okt 2020

nevieš si od niekoho požičať videa zo stužkových? A odporúčam, nech ten príhovor nie je dlhý, ver mi, nikoho to nezaujíma.

saxana000
16. okt 2020

Ak sa dostanem k nasim mam tam dvd z mojej stuzkovej dam si tu robotu a spisem ti to.

dzejsik
16. okt 2020

ja si spominam, ze co sme mali 3 prihovory - za studentov, za rodicov, triedna ... tak prve dva kazdeho skoro rozplakali a od triednej sme sa hlavne nasmiali, lebo tam zapojila rozne dojmy z nas a zazitky, co s nami mala ...takze odporucam nieco taketo vesele, kde mozno pospominate aj hodiny s ucitelmi, co prijmu pozvanie a tak ;) a odporucam sa nachystat a pri prvej moznosti, stuzkovu mat, si ju hned aj spravit ... su to pekne spomienky 😉

alzbetka71
16. okt 2020

dcéra má mať koncom januára, preložená akurát dnes mali mať a všetci dúfame, že aspon v nejakých podmienkach, aj ked obmedzených bude, nič iné nám nezostáva len dúfať. Držím palce.

autor
16. okt 2020

@alzbetka71 a príhovor máte?

alzbetka71
16. okt 2020

To neviem či oni majú, to dcéra bude mať.

autor
16. okt 2020

@alzbetka71 Tak a nespýtate sa?

nikdom
24. okt 2020

Podľa mňa chceš len aby za teba niekto spravil slohovú prácu😂😂😂 Ak si 4táčka prihovor je povinna slohova práca. Všetci dobre vieme že stužková nebude.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz