Prestup na inú strednú školu

boticeli
5. aug 2022

Dobrý deň, ak tu je niekto kto ma skusenost s prestupovanim na inú strednú školu, ako to presne prebieha, kde treba tu ziadost poslať?

luccija
5. aug 2022

@boticeli este iba nastupuje do prveho ci uz chodi?na tu skolu kde chce ist popytat sa ci je volne ci treba robit rozdielove skusky....

cocolino234
5. aug 2022

@boticeli Ak ide od prvého ročníka, tak bude robiť bežné prijímačky a ak ide pokračovať v niektorom z ročníkov, tak bude robiť rozdielové skúšky podľa zadania školy, každá škola má individuálne. Ja by som kontaktovala školu ohľadom prestupu, najrýchlejšie riešenie. Je dosť diskutabilné, či vôbec budú mať voľné miesta na daný odbor v danom ročníku, takže čím rýchlejšie, tým lepšie.

boticeli
autor
5. aug 2022

@cocolino234 to všetko už viem a mám poriesene zaujíma ma hlavne ako sa podáva ta žiadosť kde ju zašleme a tak

luccija
5. aug 2022

@boticeli predsa na riaditelstvo skoly, ale isla by som skor osobne sa popytat

midka
5. aug 2022

do akeho rocnika chces prestupit? A z akej skoly na aku skolu, je to rovnaky typ skoly? ,,,

boticeli
autor
5. aug 2022

@luccija a mam to zaslať poštou alebo ako?

heni79
5. aug 2022

@boticeli Ak máte všetko "poriešené", tak asi aj vyriešené. Takže zbytočná téma. Ibaže to nie je ok. Boli ste sa pýtať v "budúcej" škole. Máte istotu, že dieťa vezmú? Tam vám iste povedali čo s prihláškou.