Prečo sa mladý človek nudí?

17. máj 2023

Čo by ste napísali do úvahy na tému “Prečo sa mladý človek nudí”?

viestta
17. máj 2023

Nemame to napisat za teba? Vsak ty nejlepsie vies preco sa tvoji rovesnici nudia

mandzula
17. máj 2023

Úvaha je o tom, že treba uvažovať, tak uvažuj.

lukbe
17. máj 2023

Asi treba urobiť medzi spolužiakmi anketu, dotazník,urobiť závery a už máš polovicu práce😉potom nejaké svoje úvahy,pár citátov rozobrať a máš to.

lindous
17. máj 2023

Sem-tam sa nudiť je pre našu myseľ dobré, ja by som sa uberala týmto smerom 😀

dskjhfdlkdjhl
17. máj 2023

Ved napis a nebudes sa aspon nudit😉

anjelicek26
17. máj 2023

gpt4 ti nic nenapisal?

- pretoze po covide neboli schopny v spravnom veku nadviazat socialne väzby a "vyletiet" z hniezda. Socialna izolacia a problematicke nadvazovanie vztahov medzi mladistvymi, depresie a socialne fobie su momentalne tema az az, psychologovia nestihaju, samovrazdy medzi mladistvymi na maxime poslednych rokov
- nudia sa, pretoze nemaju takmer ziadne povinnosti, minimalne sportuju, minimalne doma pomahaju a uplne minimum z nich ma brigadu
- ich svetom je virtualny svet, nie ten realny.

a btw. nudit sa je zdrave a nutne, nuti to cloveka mysliet..

simsalabim
17. máj 2023

@anjelicek26 ja si nemozem pomoct, za tu socialnu izolaciu a pod si v mnohom mozu sami. Dnes som bola vynimocne v nakupnom centre a 4x som presla okolo kaviarne, co mala sedenie skoro v ulicke. Nemohla som si nevsimnut, ako za jednym stolom sedia dvaja chalani a cumia kazdy do svojho mobilu. A kusok dalej parik a to iste 🙈 Ani slovo neprehodili, akoby k sebe ani nepatrili. Asi by sa bez mobilu spolu nudili 😅

zuzanaete
17. máj 2023

@simsalabim Mozno spolu chatovali. 🙂

katka700
17. máj 2023

Lebo rodičia im od narodenia robia animátorov, organizujú život a deti sa nevedia hrať sami potom plynule prejdú na hracie konzoly PC zober to a život nemá zmysel 😂

tykat
17. máj 2023

Mladý človek sa môže nudiť z rôznych dôvodov, napríklad z nedostatku záujmov, motivácie, spoločnosti alebo výziev. Nuda je stav mysle, ktorý sa dá prekonať aktívnym hľadaním nových skúseností a možností.

svokrinjazykmonika
17. máj 2023

Ja myslím že "nudiť sa" je pre človeka prirodzené. Na každého to občas príde, či mladého, či starého. Je to taký psychický stav kedy, aj by si dačo robila ale nemáš záujem o svoje zvyčajné, ani iné činnosti.

77daniela77
17. máj 2023

Ked som bola mlada nikdy som sa nenudila a vpodstate nudu nepoznam cely zivot.....🤔

8aslan147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
17. máj 2023

Ja si myslim, ze pocit nudy v zivote moze vzniknut napriklad aj z toho, ked clovek nikdy nemusi riesit nic tazke. Konkretne mladi ludia su este dost poznaceni rodinnym prostredim a skolou a mam pocit, ze dnes je na oboch tychto miestach trend detom co najviac ulahcit zivot. Ale lahky zivot bez prekazok je v podstate nudny.

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz