Praktická maturita SZŠ

21. máj 2024

cakaju ma prakticke maturity na szš a viem, ze v tom nie som moc dobra. je sanca, ze to dam aspon na 4? Co musim spravit preto aby mi dali 4 aspon. Ja si myslim, ze na tom nie som az tak zle…mala som problemy s ucitelkami a tak nejako si na mna zasadli a strasne ma zhadzovali vzdy ale tak aspon keby na tu 4 to spravim. Mam stresy, neviem ake to bude ale ked ti ucitelka povie, ze ma nenecha prejst tak mi to vie poriadne pokazit vsetko. Bojim sa. Bolo to az tak tazke? Ja naozaj neviem na com som. Nechcem tuto pracu robit po skole ale maturitu mi treba…

gemerka17
21. máj 2024

No dievča zlaté, neostáva ti nič iné ako byť perfetne pripravená a zvládnuť to celé na vybornu. Najhoršie čo na maturitach (tam kde hodnotia učiteľky) je, ak sa nevieš správať. Keď si mala problémy, tu sa ti to vypomsti. Radšej nechajú prejist hlúpeho žiaka, čo ledva niečo vykokce ale celý čas s nim nebol problem v správaní ako niekoho kto sa nevie vpratat do koze.

autor
21. máj 2024

@gemerka17 ani nie v spravani ja sa viem spravat len sme si nejako nesadli, ja sa skor bojim toho no ze nevykokcem nic z toho stresu

gemerka17
21. máj 2024

Uc sa, ak si sa učila podstivo tak nebudeš mať problém

metoyou4
21. máj 2024

Ja som zažila to isté,správala som sa naozaj dobre a aj tak ma jedna profesorka neznášala,nemalovala som sa,slušne som sa obliekala,no mám pocit,že sa to vlieklo už od základnej školy,no zmaturovala som a celkom dobre.Veľa ľudí mi vravievalo,že som veľmi pekná (ja som si to nemyslela)no,že sa neusmievam,mám taký výraz tváre,kútiky nadol😂.No naozaj som si vytrpela a nemala som potom sebavedomie a stále som bola smutná,že ma nikto nemá rád😞.
Hlavu hore,držím palce…napíš potom ako si dopadla 🙏

autor
21. máj 2024

@metoyou4 presne ti rozumiem, mam to podobne

autor
21. máj 2024

@metoyou4 a ako to prebiehalo ta maturita? ake vykony si robila?

metoyou4
22. máj 2024

Ja som nebola na zdravotke😥