Potvrdenie o návšteve školy

1. jún 2024

Syn nastupuje prvý rok na strednú. Kvôli preukážke potrebuje potvrdenie o návšteve školy. Kedy je možné žiadať školu? Už bol na zápise, takže môžem? Alebo až v septembri? Celé leto budeme mimo SR tak by som to chcela vyriešiť do konca júna. Či je to nerealne?

kacena4
1. jún 2024

ziakom sa oficialne stane 1.9. takze potom

0silvia0
1. jún 2024

Nie, neda ti skola skor. Aj moje deti museli vybavovat az v septembri. Skoly su na to vacsinou pripravene a automaticky davaju detom potvrdenia v prvy sk. den.

lavender94
1. jún 2024

Navštevovať školu začne od 1.9. určite nič nevyriešiš skôr. Do tej doby o status študenta nepríde, je stále žiakom základnej školy a preukazy mu platia. A prvý deň školy si vezme potvrdení koľko bude potrebovať, väčšinou len nahlási koľko kusov chce a toľko dajú, aj nejaké navyše. Maju to dopredu potvrdené, keďže každý študent potrebuje väčšinou niekoľko kusov

tundra
1. jún 2024

Jeden email alebo telefonat na sekretariat skoly a vies na com si😉.Nz.

bibina32
1. jún 2024

Potvrdenia vydávajú posledné dva augustové týždne na školách, prípadne sa dá stiahnuť aj z edupage.

ibrunova
1. jún 2024

V septembri sa bude dať potvrdenie stiahnuť z edupage.

niekto2hy
1. jún 2024

Vacsinou sa da vsetko vybavit v klude koncom augusta.

katica06
1. jún 2024

Neviem ako je to inde, dcéra tiež nastupuje na strednú v septembri ale až do zavŕšenia 16r jej stále platí preukážka ktorú som jej dala spraviť vlani.

autor
1. jún 2024

Vďaka za odpovede. My sa vraciame až úplne na konci augusta. A to bývajú masaker rady u nás na SAD. Budem to riešiť az potom.
@tundra keby som chcela, tak zavolám. Zaujímalo ma, či to je vôbec možne, ako to je so statusom studenta do konca leta. Vďaka ti, ale tvoja odpoveď mi nepomohla.
@katica06 jemu práve konci teraz, na konci júna. Neviem prečo mu tak dali, keď ešte nemá 16.

ibrunova
1. jún 2024

Kedysi boli preukazy do 15,teraz sú už do 16. Na tento jeden rok od 15 do 16 vybavíš preukaz aj teraz. Mne sa marí, že potvrdenie sme potrebovali až po 16,že toto sme vybavili bez potvrdení.

mirka2405
1. jún 2024

Potvrdenie o návšteve školy je možné stiahnuť si aj tu, keď to bude aktuálne, https://www.potvrdeniaonavsteveskoly.sk/

kaktusik007
1. jún 2024

mne dali na sadke automaticky ziacky preukaz do 31.08. roku, v ktorom bude mat 15. potvrdenie zo skoly vybavuju posledne dva augustove tyzdne.