Potrebujem pomoc s obliekaním

smauel
3. jan 2023

Ahojte mam 14 Volam sa Samuel
Moj problem je ze dievcata v triede sa mi smeju ze ako sa obliekam podla nich sa obliekam ako bezdomovec :(
Do oblecenia davam za sveter aj 50€ len aby som to zlepsil nosim to co je v mode ale nikomu sa to nepaci :( vie mi niekto prosim pomoct? :(

anjelicek26
3. jan 2023

Ono je uplne jedno, kolko ten "sveter" stoji, ide o to, ako ti to sedi na postavu... niekomu proste ten "oversize" style, ktory je teraz moderny, absolutne nesedi... a strasne - fakt strasne - vela robi uces... aj to si daj do poriadku, zainvestuj radsej do kadernika ako do svetra... syn ma 12, oblieka sa podla mna vyborne, niektore veci sa mi nepacia, ale tak dajme tomu, pozeram, co nosia kamosi, nieco mu vyhovorim, nieco povolim, naj-dolezitesjie su pre neho vlasy a stylove tenisky, mikiny, bagy nohavice, len pre pana ziadne slim, ze vyzera potom jak baba..tazko radit, pozeraj okolo seba otvorenymi ocami a podla toho chod nakupovat. A ziadne nejake extravagantnosti, ide o teba, nie o to oblecenie nakoniec, ze ano... nechces vynikat prave tym...

marca12
3. jan 2023

@smauel nic v zlom,no ja mam pocit,ze dnesna mladez obliekajuca sa podla trendov,vsetci vyzeraju ako bezdomovci 🤣vsetko oblecenie v obchodoch je oversize

dzulli1980
3. jan 2023

A odkiaľ máš v 14-tich 50 EUR na sveter?

luliu
3. jan 2023

@dzulli1980 žeby od rodičov?

anickabasnicka
3. jan 2023

@marca12 vidis,ja moc nejdu s modou, da se rict,ze se oblekam jak bezdomovec se sockou dohromady,takze jsem vlastne momentalne in?😎

kukuratko
7. jan 2023

@smauel skús si pozrieť štýly obliekania aké sa ti páčia a pohladaj podobné veci v obchodoch. Odporúčam House Brand+teraz majú veľký výpredaj. A nenechaj sa ovplyvniť tými babami. Úprimne nerozumiem prečo ľudia majú takú neskutočnú potrebu hovoriť podobne veci

katuskapd
7. jan 2023

Napr môj syn si sám vybral že bude nosiť nohavice žiadne rifle k tomu tričko a pekne topánky. Nenašiel svetre,ale mikiny. A určite nevyzerá ako bezdomovec. Neviem akú máš veľkosť,ale skus v panskom oddelení napr.H&M alebo Reserved

h2
7. jan 2023

@smauel Skús odkukať od chalanov, ktorým sa nesmejú.

smauel
autor
11. jan 2023

@dzulli1980 Mam nasetrene svoje od detstva a potom za futbal🙂

smauel
autor
11. jan 2023

@luliu Mam nasetrene svoje od detstva a potom za futbal🙂

supermama27
26. feb 2023

chudobny si