Pomoc so školou - chcem byť učiteľka

vanesarulakova
25. jún 2023

Keď sa rozhodnem pre strednú pedagogickú školu, ale chcem byť učiteľka v škole na 2. stupni a na tej tej strednej pôjdem odbor pedagogický asistent tak mi talentovky robiť netreba. (To som si už preštudovala). Ale keď sa pozriem na rozvrh tak tam mám hodiny že : metodika Huv, Vyv...poprípade samotná Huv alebo na ďalšej škole som aj videla, že hra na hudobný nástroj. Tak neviem je povinné vedieť na nejaký hudobný nástroj alebo? Lebo nehrám na žiaden.

sella38
25. jún 2023

Ak chces byt ucitelkou na 2. stupni, tak je najlepsie gymnazium,ktore ta pripravi na prijimacky na akykolvek predmet.

nanka3
25. jún 2023

@vanesarulakova uplne suhlsim s nazorom vyssie

liz_lemon
25. jún 2023

streda pedagogicka je pre ucenie v MS, nie na ZS

januska12323
25. jún 2023

Na vyučovanie druhého stupňa potrebuješ vš zameranie na predmety, ktoré chceš učiť. Zo strednej môžeš učiť len v MŠ. Ešte si to rozmysli.

kacena4
25. jún 2023

pedagogicky asistent je super. dcera ho ma a teraz studuje vysku na pedag. fakulte. to co sa tam naucila ako keby v bc. odbore nasla. talentovky nie su. budete mat metodiky predmetov a urcite ti tato skola da viac do ucitestva ako gympel nakolko sa zameriava na deti so zdravotnym znevihodnenim v skole. ktorych je dnes viac ako dost v kazdej triede. budes mat velke plus do praxe