Podozrenie, že dcéra berie drogy

24. okt 2023

Ahojte, toto som našiel moje dcére mám podozrenie že berie drogy. Neviete na čo sa to používa?
Ďakujem.

viestta
24. okt 2023

Je tam smirgel, cepel do zalamovacieho orezavaca a dva hodinarske skrutkovace a pinzeta na vytahovanie kliestov zo supravy na vytahovanie kliestov. Co z toho by mohlo sluzit k aplikacii drog si predstavit neviem. Vsak sa jej spytaj na co jej je to naradie

alickapusinka
24. okt 2023

Toto nie je na drogy. A dalšia vec je taká že ak by brala drogy tak si myslíš že by to mala pohodene len tak neblázni. Toto mi príde ako nejaké pomôcky na nejaký predmet v škole .Ale drogy určite nie neverím.

nin12345
24. okt 2023

Drogy a vytahovatko na klieste a smirgle? Preco si si toto dal do suvisu s drogami preboha?🤣🤣

viestta
24. okt 2023

Este by ma zaujimalo ako je mozne, ze chlap neidentifikuje skrutkovace, smirgel a zalamovaci noz

solange7
24. okt 2023

😀

suzitok
24. okt 2023

Niečo podobné používal môj syn na hodine modelárstva

bloger
24. okt 2023

Nemusí brať drogy ale na manikúru to tiež nevyzerá.

syslik81
24. okt 2023

mat taku matku ako ty tak by som sa necudovala.. si srobovacikom vrta dierky a ak to nejde nadreze si to ziletkou? troska masochisticke.. nechces sa jej radsej spytat aky konicek ma a zamysliet nad sebou,preco ako matka o tom nevies-preco ti to nepovedala a nema v tebe mozno doveru?

olimuc
24. okt 2023

Skor by sa s tym niekam vlupala ako brala drogy … aj ked smirgel je nezmysel. Neopravuje alebo netvori nieco?

f666
24. okt 2023

Nevenuje sa náhodou tvorbe nejakého umenia? Toto na drogy absolútne nevyzerá.

bimbina
24. okt 2023

Mne to prijde ako že keď som si trhala rifle … alebo robi niečo také si myslím .

beatrixx1525
25. okt 2023

Bože ženy vy sa tiež chytíte každej sprostosti. Očividne si tu dakto robí srandu 🤦‍♀️

dskjhfdlkdjhl
25. okt 2023

Autor asi na niecom fici, ked nevie ani co nasiel😉

drake122
25. okt 2023

@suzitok Hodina modelárstva? To je v bežnej škole nejaká záujmová aktivita, či na umeleckú chodí?

suzitok
25. okt 2023

@drake122 obyčajný krúžok a používajú takéto všelijaké pomôcky. Minule vytvarovali z hliny guľu a z toho modelovali formou rytia do toho, vysekavania, vyskrabovania..myslim, ze na umeleckej maju na toto na to urcene pomocky, toto je len tak v skole a pouzivaju kadeco

natiblaskova
26. okt 2023

Prosím pekne na aký odbor chodí v škole? Nemôže to mat pomôcku?

svokrinjazykmonika
26. okt 2023

Neubližuje si? To je teraz také moderné. Skontroluj jej ruky nohy. Ale teda v prvom rade sa jej opýtaj že na čo to má, ak sa ti nebude zdať odpoveď tak normálne by som ju skontrolovala. A napísal si aká stará je dcéra. Možno to má ozaj na nejakú umeleckú tvorbu.

koniarova
26. okt 2023

Bože baby. Veď je úplne jasné,že si z nás robí dobrý deň.

darinaslay
28. okt 2023

to je na opravu mobilov aspon myslim, podobne naradie ma aj moj syn ked si menil sklo na mobile

gabikaa96
28. okt 2023

Tým šrobovákom sa opravujú aj hodinky napríklad.