Páčia sa mi starší muži

13. jan 2021

Ahojte, mám 15 rokov a páčia sa mi starší muži, 30+ Chcem vedieť Váš názor na to, túžim mať aspoň 23 rokov a mať 45 ročného priatela 😜

marseillefan
13. jan 2021

Ozvi sa o pár rokov 😀

miadi
13. jan 2021

Vacsinou si male dievcatka chcu zobrat za muža svojho tatina ked budu velke. Vacsinou ich to do 5r prejde. A ked nie tak sa tomu hovori ze maju daddy issues v psychologii znamy otcovsky komplex.

zuzanka.zuzu
13. jan 2021

aj mne sa v 15r páčili 30-tnici 😉 v 23 sa mi tiež páčili 30-tnici... a očakávam, že v 50-tke sa mi tiež budú páčiť 30-tnici 😝 ale v 23 sa mi 45r už nepáčili 😂 neboj, ono to prejde 😂

lintu
13. jan 2021

Dobre, tak počkaj ešte tých osem rôčkov a potom hľadaj 😉
Páčiť sa je jedna vec. Mať vzťah s niekým druhá.

oli18
13. jan 2021

Mas deficit otcovskej lasky. Otca mas? Aky s nim mas vztah?

anjelicek26
13. jan 2021

30nik asi pochybujem, ze ma nahradzat nejaku otcovsku poziciu baby... je to normalne, ze sa ti pacia muzi v tomto veku, predsalen - upraveny, pevne stojaci v zivote s vlastnym zazemim a urcitym sarmom... rovesnici s plnou tvarou akne a kecami o online hrach nenadchnu kazdu mladu zenu... ono sa to zrovna casom.

natyreggae
13. jan 2021

Mám 16 a môj priatel má 33..a funguje to úplne normálne😊😉Je to ten najmúdrejší a najkrajší chlap akého poznám... Keď niečo neviem tak mi vo vela veciach poradí a pomôže..Vôbec nelutujem ďakujem za neho🙂❤

viikkki
13. jan 2021

Aj mne sa v 13tich páčili 30rocny muži 😅

eskop
13. jan 2021

Ja som tiez mavala stale starsieho partnera aspon o 10rokov a zobrala som si za muza rovesnika 😃 a teraz by som si nevedela predstavit uz mat starsieho🙈😃

aduskalac
13. jan 2021

Aj mne sa v 15 pacili 30tnici,ked som mala 23 vydala som za muza starsieho o 23r a sme spolu doteraz uz 20stastnych rokov a nelutujem

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
13. jan 2021

@oli18 ale ved bud spokojna zo svojim mladsim a klidek 😂 Boze za tie roky som videla tolko rozvodov a nestastnych partnerstiev mladsich parov, ze som za tych nasich 17 rokov s muzom neskutocne vdacna. Ak je problemom len vekovy rozdiel, tak ver mi, ze to problem nie je. Hodnoty maju spokojne pary uplne niekde inde.

aduskalac
13. jan 2021

@oli18 tvoj nazor ti neberiem ja mam 41 muz 64 ,nesud ked nepoznas a nevidis cloveka,mojmu tipuju max 50,je sportovec,stara sa o seba,aj nadalej pracuje

kiwi3
13. jan 2021

nie je to celkom normalne, ale po 18tich to zacina byt spolocensky akceptovatelne. nepoznam zenu, co by toto mala a mala normalny vztah so svojim otcom, proste oidipovsky komplex.
len som chcela napisat, ze do tych 15-tich minimale (pre mna aj do 18-20) je to od chlapov extra chrapunske, zacat si s takymi mladymi naivnymi dievcatami. ta uchylka sa vola hebefilia. v ba v mojej mladosti takto "řádil" jeden nemenovany (dnes uz nebohy) mafian. doteraz mam traumu uz len z toho, ze niektore moje kamosky sa s nim v pohode zaplietli. vzdy mi to prislo na urovni prostitucie. lebo, co si budeme hovorit, vacsinou je ten "vztah" zistny (uz len tu spominane "zazemie" o niecom hovori).

hopsadobrandejsa
13. jan 2021

To ta casom prejde.......

Tak ako anjelicek spominal, v porovnani s tvojimi rovesnikmi je samozrejme, ze ti tito muzi pridu atraktivni. Predsa len to uz nie su chlapci, ale muzi pevne stojaci na vlastnych nohach mimo mama hotelov.

Myslim, ze vela chlapov registruje tento "zaujem" u mladych dievcat, ale jednoducho na to nereaguje. Mne osobne to nepride neprijemne, rozumiem, ze dievcatka si to proste uzivaju, ale vobec to neriesim. Vekovy rozdiel je tak velky, ze tam nikdy k nicomu nemoze dojst medzi nami.

Ak by nahodou chcela so mnou flirtovat, to by mi uz zrejme prislo neprijemne. Toto si velmi dobre predstavit neviem.....predsa len su to este deti.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofiapp
13. jan 2021

Zmeniš názor raz dva neboj. Ja mam 23 a bývalý mal 35. Horšia vec sa mi nikdy stáť nemohla.. a to ja sa ďaleko vymykam mojim rovesníkom .. to už je dospelý muž s vlastným životom a má vlastnú zvyk na všetko .. ťažko sa zladiť. Ak je niekto 30 - 45 tak je to už úplne o inom

jenny257
4. feb 2021

tak mne to ostalo do dospelosti no a velmi dobre viem aj preco....ale osobne nevidim na tom nič divne ani keby som to tak nemala