Osobné doučovanie na prípravu na medicínu na Karlovej univerzite

wwpela
9. júl 2024

Zdravím, chcela by som sa opýtať, že či náhodou niekto tu nemá nejaké kontakty na profesorov/docentov Karlovej univerzity na lekárskej fakulte, ktorí robia aj osobné doučovanie. Viem, že Karlova univerzita robí aj prípravy na prijímacie skúšky ale vraj je to efektívnejšie, keď je to osobne, nemám problém si priplatiť.
Viem, že toto je fórum pre mamičky, ale určite sa tu nachádzajú aj bývalé študentky medicíny alebo ľudia s kontaktmi. Veľmi by mi to pomohlo. 😉

patus_2
10. júl 2024

@wwpela profesori alebo docenti doučovania nerobia. Univerzita robí vlastne kurzy, ale tie nezvyknú byť individuálne. Ak chces individuálne doučovanie, tak určite niekoho nájdeš, napríklad cez stránky doucma alebo tomu podobne. Musíš však hľadať, čo bude vyhovobat tebe.

anita6666
10. júl 2024

Na takéto doučovania sa musíš s niekým veeeeeelmi dobre poznat 😀

jurly
16. júl 2024

@wwpela su pripravne kurzy. Skus pozriet cielene.sk alebo starsie diskusie. Mam brata, ktory tam studoval.

aimee77
16. júl 2024

@wwpela Nerealne.Som uz 22r lekarka, aj za mojej ery boli deticky primarne lekarov , ktori chodili na sukromne doucovanie ku konkretnym Doc.Uprimne, kto je sikovny, dostane sa.My sme mali latku 95% uspesnosti na teste..