Ohováranie v triede

skrecok16
26. dec 2016

Ahojte!mám problém,chodím do šiestej triedy,máme tam celkom dobrý kolektív až na jedno dievča,minule na telesnej sme hrali benbikton,začala sa na mňa sťažovať učiteľke že neviem normálne hrať benbikton a s raketou neviem hrať,sťažovala sa na mňa jediná že mám problémy s hlavou,potom po telesnej som sa spýtala dievčat že či som sa s tou raketou ohaňala ako blbá a oni mi povedali že hrám normálne,alebo ešte sa mi stalo na fyzike že sme písali test a moja naj kamoška dopísala ho s mojím kamarátom skôr,tak moj kamarat jej povedal jedno slovo a ona tiež jemu tak to dievča začalo kričať po celej triede aká je hrozná a k tomu dievčaťu sa pridali dalšie dievčata a chlapci,kričali 10 minút až sa moja kamoška rozrevala a všetci jej hovorili že je urážlivá,no proste vždy to dievča sa hrá na neviniatko,tak prosím pište do komentov rady,ahojte.

moni244
26. dec 2016
jahodnicka
26. dec 2016

🙄

zuzik307
26. dec 2016

Bedminton 😉

janulik2008
26. dec 2016

vianocne prazdniny ...

sibalka21
26. dec 2016

Jezis sak ste pubertaci, je to normalne... Pretrpte to, ved z toho vyrastiete...

malinka158
26. dec 2016

no chcela by som mat tvoje problemy 😉

sunny8
26. dec 2016

Mozno si niekto robi srandu le mozno je to naozaj dievca ktore si prislo po radu. V jej veku to veru problem je. Kazdy vek ma svoje problemy. Je to tazke ale snaz sa ju nevsimat lebo to bude mat dopad na tvoje sebavedomie. Skus sa porozpravat s mamou alebo s ucitelkou. Toto by nemalo trvat dlho lebo ta to moze poznacit. Viem xo hovorim a tazko sa z toho dostava. Drzim palce

tyelde
26. dec 2016

Ja hlavne nechápem prečo nechodia trollovať na fóra adekvátne veku...

vierocka888
27. dec 2016

Akože baby... toto je fórum pre mamičky, o deťoch. Čakala som, že budete ústretovejšie.... veď čo keby s takýmto problémom prišla vaša dcéra??? To ju tiež pošlete "trollovať" na nejaké fórum pre mládež? Veď sa vžite trošku do jej situácie. Niekto ju ohovára, trápi ju to. Našla stránku, kde maju byť mamičky a možno sa bojí povedať to tej svojej.... niekedy je lepšie čušať, ako niekoho problémy nazvať malichernosťou. Pre dievčinu to očividne problém je a veľký.

Zlatko, nič si z nej nerob, asi sa snaží byť stredobodom pozornosti, tak si vymýšľa hlúposti. Na začiatok by som začala s ignoráciou, možno keď si všimne že vás so spolužiačkami nezaujímajú jej výstupy, uvedomí si, že to nemá význam. Alebo choďte za ňou viacerí kamaráti a narovinu sa jej spýtajte aký má problém...

Držím palce, aby sa to vyriešilo 😉