Odpovede z angličtiny - 8. ročník

janavrbovska
2. mar 2023

Ahojte, nemáte odpovede k pracovnému zošitu z anj, 8.ročník. Neovládam angličtinu, synovi by som s ňou aspoň trochu chcela pomôcť a naštudovať si ju s ním. Budem vám vďačná.
Potrebujem tento

76california
2. mar 2023

skôr odfoť to, čo potrebuje...prispejú baby ochotné aj vysvetliť...so správnymi odpoveďami bez vysvetlenia synovi pomôžeš menej...

viestta
2. mar 2023

Ak mu chces pomoct, tak nech ti vysvetli preco ake riesenie pouzil. Mozno mu to dojde, kde ma chybu, mozno nie, ale vy kazdom pripade sa utvrdi v pravidlach, ktore sa aktualne ucia.

dadis
4. mar 2023

@janavrbovska Skus skor vyhladat na youtube videa alebo na nete blogy, kde tu konkretnu gramaticky problematiku v slovencine vysvetluju, radsej nech to pochopi a snazi sa to vypracovat najlepsie ako vie, podla toho, co sa naucil..na hodine, ked si to budu kontrolovat, ucitelka im vysvetli chyby...co konkretne preberaju?

marci77
4. mar 2023

ono tieto project explore su podla mojho nazoru dost tazke ucebnice....ale tak aspon sa toho viac naucia este na ZS

aj tie unit testy po kazdej lekcii byvaju tazke
Reading, Listening, gramatika a slovicka .....ak mu nesadne text napr. readingu a potom musi odpovedat na otazky, tak casto maju deti z toho zle znamky (teda aspon na nasej skole)
a materialy k PROJECT EXPLORE som na nete vobec nenasla, vsetko iba pre PROJECT knihy