Odporučte krúžok/kurz pre 14 ročné dievča v Košiciach.

lylkatomaskova
19. dec 2019

Ahojte 🙂 Prosím o radu, aký krúžok alebo kurz poznáte alebo by ste odporučili pre 14 ročne dievča v Košiciach .Každá rada a odporúčanie poteší

kopytko03
19. dec 2019

14 ročné dievča je už dosť veľké na to, aby samo vedelo povedať, čo ho baví. Zbytočne budeme odporúčať výtvarnú pre športovo založené dieťa, alebo parkúr pre dieťa, ktoré baví spev 🙂

0silvia0
19. dec 2019

@lylkatomaskova 14 ročné dievčatá majú naozaj rôznorodé záujmy. Ak by si nám o tom dievčati povedala pár informácií, aj by sa dalo poradiť. Takto to nemá význam...

lylkatomaskova
autor
19. dec 2019

No keďže úraduje ťažká puberta , tak najradšej by nechodili nikam preto som to tu aj nerozpisovala, skratka chcem aby bola v kolektíve našla si nové kamarátky a to sa mi zdá ako dobrá príležitosť . Nemá s ničom problém ani s tancom ani s niečim kde by sa tvorilo

bodka70
19. dec 2019

ak je dcéra pohybovo šikovná, tak veľmi dobrý je kurz - krúžok vzdušnej akrobacie, je to od 13 rokov do xxx rokov 🙂, mojim dievčatám vyhovuje, že je to vekovo zmiešané, sú tam aj 13 ročné aj 18-20 ročné baby, je to atraktívny pohyb - niečo medzi akrobaciou a tancom, ale aj pomerne náročný. je to v Košiciach 🙂

https://www.invisiblemag.sk/prihlas-sa-na-vzdus...

bodka70
19. dec 2019

zabudla som dopísať, je to na SZUŠ Strojárenská v Košiciach 🙂

veronikaszabova
19. dec 2019

@bodka70 woow, to vyzera na super kruzok

mpg
19. dec 2019

@lylkatomaskova Záleží aj aké krúžky má dostupné, na športové začínajú chodiť skôr mladšie deti a najviac záleží od záujmu.

missviolet
19. dec 2019

Presne, tiez som sla odporucat vzdusnu akrobaciu.

lylkatomaskova
autor
19. dec 2019

@bodka70 veľmi pekne ďakujem , konečne odpoved akú som si predstavovala 🙂

lylkatomaskova
autor
19. dec 2019

Super to jej navrhnem , ak máte ďalšie alternatívy tak uvítam aj na dva takéto by som ju dala alebo aspoň jej ponúknem viac možnosti nech si vyberie 🙂

bodka70
19. dec 2019

@lylkatomaskova
@veronikaszabova , áno je to super vec, keď ste niektorí pozerali Československo má talent, tak tie dve deti z Ukrajiny tam robili vzdušnú akrobaciu, akurát že na lanách - robí sa na na všelijakých veciach, najčastejšie sú to šály, laná alebo kruhy. V Košiciach sa trénuje hlavne na šáloch, my máme jeden aj doma v byte zavesený 🙂

jachin
19. dec 2019

Cheerleaders, HC Košice... moderné, zaujímavé, možno by ju to bavilo..

janage
19. dec 2019

@lylkatomaskova keramika cvc domino, programovanie arduino kulturpark, konverzacna anglina so zahranicnym lektorom

janage
19. dec 2019

@lylkatomaskova scenicky tanec TS Supremo

majka35
4. mar 2020

Twingy majorettes ... cvč domino ... vrelo odporúčam, aj keď trošku neskôr

ajajo
14. aug 2023

Hoci je to už staršia diskusia, predsa len jedno odporúčanie. 68. skautský zbor v Košiciach prijíma nových členov na ďalší rok. Momentálne sú voľné miesta už len pre dievčatá (budúce skautky) vo veku od 11 do 14 rokov. Prihlasovací formulár je na tejto stránke:
https://www.68zbor.sk/index.php/zbor/aktuality-...