Notebook - digi žiak

meriene
26. nov 2023

Ahojte
Maminky.. mám taký problém... Vybrala som pre syna NB( Digi žiak) , vytvorila som microsoft konto, kt mi už aj zrušili, no neviem sa dostať do pc vôbec.. Ja som si spravila potom znovu nové microsoft konto, no nepustí ma to ďalej aj tak ...
Neviete mi niečo, niekoho odporučiť ako sa aj bez prihlásenia dostanem do PC ???
Ďakujem za tipy 🙏

kaktusik007
26. nov 2023

@meriene ako ze sa nevies dostat do pocitaca? nezmenilo dieta heslo na notebooku, ked teda ho uz mate tam nastavene?

meriene
autor
26. nov 2023

@kaktusik007 ne nie... Ešte sme ho nepoužívali.
Ja som ho chcela rozbehnut a ani neviem ako som sa dostala k tomu, že si trebalo spraviť mailovú adresu.. a teraz už ani ,, ň ,, 🤦

kaktusik007
26. nov 2023

@meriene a nemali ti dat ten ntbk uz kompletne hotovy, nainstalovany a pripraveny na pouzivanie? ked nie si zbehla v technickych veciach....

samozrejme ze do ntbk sa dostat da, ale urcite ti nejdem pisat ako - to su uz trosku ine nastavenia a ked nevies co tam robis tak tam radsej nechod a pust tam it technika ;) nedovolim si davat taketo rady cez net - ak si v technickych veciach zbehla a trufas si, googli - navody najdes. Ak ide o macbook - doporucujem s problemom sa obratit na macforum.cz ale s ntbk s windowsom neporadim na koho sa obratit, tam overene zdroje pomoci nemam, kedze nepotrebujem.