Neznámy chlapec na letisku - smer Antalya

grankko
28. júl 2024

Ahojte,mam taky problém,boli sme na letisku s rodinou a bol tam taky chlapec,pozerali sme sa na seba dosť často ale nikdo sa neodvážil ist sa spýtať ako sa voláš alebo das mi číslo? A nakoniec som skončila úplne s nulovými informáciami o ňom,už to je týždeň čo som ho nevidela,hľadám ho všade a skoro kazdy den,ja len ze ci neviete nejaký spôsob ako sa o ňom dozvedieť viac ako napríklad instagram alebo tak,nakoľko neviem ani meno ani priezvisko,ale iba let na ktorom bol so mnou. Alebo to mam nechať na osud?

má tmavohnedé kucerave mierne dlhe vlasy,mal čiernu šiltovku a slúchadlá cierne(asi jbl),mal čierne tričko,čierne cargo kratase,výška cca 168-170,vek 15-16,tmavohnedé oči,vyšportovaná nohy,bol tam s mamou a otcom,nemá pravdepodobne surodencov,stretla som ho na bratislavskom letisku 8.7.2024 cca o 16:30,išiel na chcek in aj s jeho rodinou,išiel do turecka,antalye;21.7.2024,som ho videla ako isiel z antalye do bratislavského letiska,posledný krát som ho videla o 18 keď sme pristáli.isiel so mnou v tom istom lietadle,freebird.prosim ak poznáte niekoho,napíšte sem,neviem ani jeho meno ani nič,ale bola by som veľmi rada keby mi niekto pomohol,dakujem🙂

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@grankko 😄 si si ho mala aspoň odfotiť 🤭

grankko
autor
28. júl 2024

@vyrovnanaosoba no ved som sa snažila ale🤷🏻‍♀️😭

dadka1997
28. júl 2024

@grankko nechať na osud

zooeynka
28. júl 2024

Daj tomu este dalsi tyzden, dva a zabudnes na neho.

koniarova
28. júl 2024

Neexistuje žiadny spôsob. Nechaj to voľne plynúť.

zara1996
28. júl 2024

@grankko takýchto lások ešte bude 😅

h2
28. júl 2024

@grankko Už tu bola podobná téma a vďaka MK ho dokonca autorka aj našla, ale bol ženatý. U teba predpokladám, že ste teenageri, takže šanca je. Napíš, kam letel a dátum a uvidíš. 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/hlada-sa-muz-v-cyklamenovom-tricku-ktory-bol-dnes-vo-viedni-na-letisku/

nafka0483
28. júl 2024

@grankko Vies skusit nejake miestne fb skupiny, alebo nechas to na osud ;)
A mas ponaucenie, ze nabuduce je lepsie nabrat odvahu a opytat sa ako potom lutovat ;)

nikoletta1712
28. júl 2024

@h2 Áno, to som bola ja😊…

alickapusinka
28. júl 2024

2 téma načo to iste

drake122
28. júl 2024

@nikoletta1712 a ako to dopadlo? Našiel sa, súložili ste?😁

ovaaa
28. júl 2024

Svoju šancu sa s ním zoznámiť či dať mu t.č. si prepásla to sa malo udiať na letisku.

nikoletta1712
28. júl 2024

@drake122 Nie!…Akonáhle som zistila, že je ženatý, vypustila som ho z hlavy…