Neterine známky

27. sep 2024

Myslíte si že to niekde dotiahne keď má z matiky 4?? Ja to vidím na učňák, keď som jej to povedala začala plakať. Síce je pravda že ostatné známky má 1,2.. ale predsa matematika je dôležitý predmet.

dskjhfdlkdjhl
27. sep 2024

No, nemozu mat vsetci jednotky a cloevk moze byt aj s ucnovkou stastny. Nie vsetci su vhodni na studium.

autor
27. sep 2024

@dskjhfdlkdjhl ona sa mi rozplakala že chce ísť na strednú s maturitou a že ju ponižujem

aandrea9
27. sep 2024

Ak je to tvoja neter, tak by sa patrilo podporiť ju a napr. nájsť jej doučovanie a nie takto ju udupať. Fakt skvelá teta 👌

autor
27. sep 2024

S tým doučovaním, od pondelka začína. Ja by som len chcela vedieť či má šancu sa niekde na ss dostať. Je deviatačka

anickalieskovska
27. sep 2024

Dcéra končila základnu školu so sólovou 4 z matematiky, dnes je pôrodnou asistentkou, skončila zdravotnú školu a vysokú školu na SZU odbor pôrodná asistencia.😁

pribinak
27. sep 2024

Hm, pozerám na ten nadpis

Neterine známy

Ty si asi jednotkarka tiež nebola, že?

deti95060810
27. sep 2024

@anickalieskovska zo 4 z matematiky sa dostala na zdrav. školu? 🙄
za mojich čias sa tam neraz nedostali ani dievčatá so samými jednotkami...

nykkushka
27. sep 2024

Zo 4 z matematiky môže mať lepšie vzdelanie, prácu a platové ohodnotenie ako niekto s vyznamenaním a červeným diplomom 😉

nykkushka
27. sep 2024

@deti95060810 drvivá väčšina sestier išla na zdravotnú, lebo tam matematiku nikto neriešil 🤣

dskjhfdlkdjhl
27. sep 2024

Plac jej nepomoze, ak chce mat lepsiu znamku, tak sa ma snazit, ale treba to brat realne, ak na lepsiu znamku nema, tak potom sa treba poobzerat po skole, ktoru ma sancu zvladnut.

anickalieskovska
27. sep 2024

@deti95060810 na polroku mala sólovu 3 ,áno dostala sa na zdravotnú školu a v pohode zvládla aj vysokú školu,mala problém iba s matematikou, ktorá je na zdravotnej škole nepodstatná.Inak na zdravotnej škole mala z matematiky 2.

gribka1
27. sep 2024

Veď nech ide na strednú, kde nepotrebuje matematiku. Uplatní sa, prečo nie? Načo ju deprimovať.

anickalieskovska
27. sep 2024

@deti95060810 ...myslím,že problém bol v učitelke, ktorá na nej sedela.

mamutka
27. sep 2024

Prosím ta nedeptaj to dieťa. Nie každý zvláda matiku. Ako zaujímavosť ti len uvediem môjho syna, ktorý je na matematiku nadaný, ale na ZS sa ju odmietol učiť ( puberta, vzdor, boj proti spôsobu akým sa to učí…. Škoda reči, nedal si povedať)
Na vysvedčení z nej mal 4. Ovsem, monitor považoval za dôležitý, rovnako aj prijímačky na strednú. Oboje urobil super ( len jedna zla odpoved zo SJ ho delila od toho aby prijímačky nemusel robiť). Je na strednej prvák a už sníva o VS.
Toľko k štvorke na ZS. Matika je pre niekoho spanielska dedina, skôr jej pomáhaj a netlač na nu. V iných veciach je možno výnimočne nadaná

toccara
27. sep 2024

Zial si primitivna ako moja ucitelka matiky na zakladke, ktora mi povedala ze to nikde nedotiahnem v zivote lebo som mala 3-4. Skoncila som gymnazium s 1-2. Pracujem v skolstve a ona je stale na tom istom mieste nadava a je nespokojna sama so sebou :]

dota6
27. sep 2024

Nie každý ma nadanie na matematiku. Nejak som neexcelovala ani ja samotná, ale chvalabohu som takú empatickú a milú tetu ako si ty, nemala. A som tu. 😁Síce mi nejde matika, ale som prakticky aj umelecky založená. Mám umeleckú strednú školu. Viem šiť, viem ti spraviť nechty, aj účes na svadbu, nedávno som kamarátke robila aj celú výzdobu na svadbu😁 Aj napriek tomu, že logika a matika nie sú moje silné stránky vyštudovala som vysokú školu, sociálnu prácu a v aj v tom odbore pracujem. Externe som si spravila doplňujúce pedagogické vzdelanie. Nechcem sa chváliť, len ti chcem ukázať, že človek môže niečo dokázať aj keď tá matika, až tak nejde. A tebe želám, nech ti do života vstúpi empatia :D

mandinka
27. sep 2024

Áno ponižuješ ju. Sú odborné školy s maturitou, kde je matika len v prvom ročníku na splnenie povinnej školskej dochádzky, takže si doštuduj základné veci a nedeptaj ju pre niečo, čo evidentne nevie ovplyvniť, keď sama píšeš , že z ostatných predmetov má 1-2

1ryba
27. sep 2024

Ty si super teta. Sen každého dievčaťa. 🫣

lubkovaandrejka
27. sep 2024

Jedna moja kamaratka na gymnaziu mala 4 z biologie a na VS sa dostala,uspesne ukoncilo pravo a robi v pravnickej kancelarii.

janickacrazy
27. sep 2024

Moja spolužiačka na ZŠ mala 3,4 z matiky, inak samé 1. Išla na gymnázium, aj na VŠ. Je úspešná novinárka. Zarába kopu peňazí. Matika jej nikdy nešla.

colsami
27. sep 2024

Ano mala som na gympli skoro 4ku na polroku, ledva som to potiahla na 3 (kedze sme brali derivacie integraly a ja som rada ked viem vypocitat trojclenku, aj to svojim sposobom).

A cuduj sa svete dostala som sa na veterinu v prvej 15tke uchadzacov, vystudovala v pohode tento 6-rocny medicinsky odbor a mam vybornu pracu a uz aj dalsie spec.zahranicne studia za sebou.

Takze za mna - ano, prehnala si to. 🙄 A pritom zrovna matematika, na ktoru jednoducho bud mas, alebo nemas bunky...

30katrusa40
27. sep 2024

Však si môže spraviť maturitu aj tak tak. Bude mať možno odbor 3+2 a čo sa stane?

rozculena
27. sep 2024

z akého dôvodu sa staráš o známky nie svojho vlastného dieťaťa? Na to snáď má rodičov.

30katrusa40
27. sep 2024

Ak sa tu môžem tak všeobecne opýtať čo je také hrozne na 3 ročnom ucnaku ? Však taký človek nakoniec vie by užitočnejší a spokojnejší než niekto s gymplom a fylozofickou fakultou.

gribka1
27. sep 2024

@30katrusa40 Ak ho to baví tak nič.

deti95060810
27. sep 2024

@toccara však je učiteľka matematiky tak kde by akože mala byť...učí deti...
kde mala postúpiť...
uvidíš ty kde postúpiš o pár rokov ako učiteľka.... 😉

nyusika
27. sep 2024

Jasné, pozri, kam to dotiahol taký Huliak...alebo Šimkovičová 🙈😁

eliska13
27. sep 2024

Na väčšinu stredných škôl sa robia prijímačky z mat, tak bude mať čo robiť.Okrem toho taká ucňovka kaderníčka, kozmeticka nie je zlá.A na zdravotnej nie sú prijímačky z mat.Do prijímačiek je ďaleko ešte sa douci

toccara
27. sep 2024

@deti95060810 napriklad na riaditelku, zastupkynu, alebo na lepsiu skolu. Ale neide o to ze je na jednom mieste uz 30 rokov, ale 30 rokov preslo a stale je zakomplexovana a nadava na vsetkych okolo seba.

svetlonos
27. sep 2024

S tebou by som dvere vyrazila keby mi takto de ko zdeptas!
Na ZŠ som mala ledva 3 z matiky, nakoniec som z nej maturova na výbornú. Mali sme super ucitelku a Bohu vďaka mama nemala konečne čas "venovať" sa mi jej "uzasnym" doucovanim. Z celej ZŠ si skôr pamätám od nej facky ako obsah učiva, keď som na druhy krat nepochopila. K tomu rozvod v 8 triede a to obdobie pred a po tie roky bol pre mna stav prežívania. Sústrediť sa na matiku - na to mi fakt už energia nevysiela žiaľ.
Mať k tomu tetku ako ty, prestanem sa s nou baviť!