Nemám ešte 15 rokov a mala som sex. Môžem mať problém?

emmali
5. mar 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať či možem mať problém keď som mala sex a nemám ešte 15rokov. Začalo sa to riešiť aj v škole a chcela by som vedieť či môžem byť nejako trestne stíhaná a ak áno ako sa tomu môzem vyhnút Dakujem

pribinak
5. mar 2024

Obaja môžete mat problém, aj ty a aj ten krásavec.

Dúfam že toto je vymyslená téma a nikto nie je reálne tak sprostý

viestta
5. mar 2024

Ty nemas problem pretoze, problem ma ten co s tebou sulozil

emmali
autor
5. mar 2024

@viestta ale oni do toho chcú zapliesť policiz

patus_2
5. mar 2024

@emmali problém nebudeš mať ty, ale mládenec. Ak má viac ako 15 rokov tak bude mať poriadny problém..

emmali
autor
5. mar 2024

@patus_2 ale ja s toho budem mať tiež problém ak do toho zatiahnu aj policiu

vanilkovazmrzka
5. mar 2024

Problem ma ten chlapec. A ocividne aj rodicia..

jaaankaaaa
5. mar 2024

Ty nemôžeš mať problém s políciou keď máš menej ako 15. Ten "tvoj partner" a rodičia ale áno

jaaankaaaa
5. mar 2024

A ktovie či je tento tvoj príspevok vôbec pravda keďže v minulosti si sa tu hrala na mamičku 11 ročnej dcéry 😂

lucylaw
5. mar 2024

@emmali Na toto si mala myslieť pred tým,ako si niekomu vliezla do postele,kým si ešte pod zákonom..Ak má dotyčný viac ako 15,tak bude trestne stíhaný za sexuálne zneužitie,je jedno,že ty si s tým súhlasila..Inak to musí byť super,keď tvoj sexuálny život rieši celá škola,gratulujem 👍

hermionecka
5. mar 2024

Problém je, ak má dotyčná druhá osoba nad 15 a ty pod 15, ak máte obaja pod 15 neviem čo a ako by sa tam trestne riešilo.
Veľmi ma situácia mrzí

januska12323
5. mar 2024

Ako o tom môže vedieť škola? Problém má ten, ktorý má nad 15 rokov.

markusrasford
5. mar 2024

@jaaankaaaa úplne súhlasím téma vymyslená

anjelicek26
5. mar 2024

No ak ma ten chlapec 12 rokov, tak to problem je....

domkakvet
5. mar 2024

@jaaankaaaa to asi ona chcela tie gelove nechty a nevedela ako sa to ma opytat.

danica2711
5. mar 2024

@emmali to sa ti prespala tá 11-ročná dcéra s tými gelovými nechtami?

pralinka25
5. mar 2024

nech je ako chce ale ako do prdele o tom vie cela skola? nerozumiem tomu. ved o tom v podstate nemusel vediet vobec nikto.

stanulienkat
5. mar 2024

Ajejee...praaazdniny

abbey1
5. mar 2024

@emmali A to ti prišlo na um až teraz. Dovtedy si netušila, že mať sex pod hranicou 15 rokov môže byť problém?

stanulienkat
5. mar 2024

@abbey1 najprv chcela okusit....🤣🤣🤣

kulumulu123
5. mar 2024

@emmali tak si nemala sexovat a nemala by si problem... To je tak ked deti robia to co nemaju a potom cakaju kto to ua nich poriesi na konovi. A bud nesmierne stastna ak nebudes este aj tehotna.
V momente ked sa do toho zapletie policia ma tvoj kamos pruser vacsi ako si vy dvaja dokazete predstavit

kulumulu123
5. mar 2024

@pralinka25 asi ich chytili na vecku 🤷‍♀️

pralinka25
5. mar 2024

@kulumulu123 no budeme radsej verit ze si zas niekto len vymysla

viestta
5. mar 2024

@emmali vsak samozrejme to bude riesit policia, vsak je to trestny cin a hrozi mu basa