Návaly agresivity u 13 ročnej dcéry. Je to v poriadku?

3. dec 2020

Ahojte, moja dcérka má 13 a má dosť velké návaly agresivity, či nejakeho hnevu ani neviem prečo. Vždy ma poslúchne, ale niekedy ju niečo naštve. Chcem vedieť či to je v poriadku alebo či nerobím niečo zle.

babydesire
3. dec 2020

Myslim ze u pubertiacky to je normalne..

Treba sa snou rozpravat - navaly hnevu treba ventilovat,vyrozpravat sa

ninusa221
3. dec 2020

Že by PUBERTA?

sisa_s
3. dec 2020

Este predchvilou tu bol prispevok, ze "som 13r dievca a mavam navaly agresivity bla bla" 😉 tak si rozmysli, za koho pises

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluebriggs
3. dec 2020

Je to normalka v puberte.. este ze su to len navaly agresivity a nie fajcenie a pitie

sissy27
3. dec 2020

No ja si nemyslím, že návaly AGRESIVITY sú v puberte (alebo akejkoľvek inej životnej fáze) normálne. Hnev, zlosť, nervy - ok. Ale agresivita? Veď to znamená, že niečo rozbíja, ničí veci, fyzicky na niekoho útočí... keď v návale agresivity zmláti do krvi mladšieho súrodenca, tak ok, veď to je v puberte normálne?
Tiež mám doma pubertu, okolo seba ďalších a sú kadejakí - frflú, rebelujú, robia si po svojom, nechcú pomáhať, vedia byť aj zlatíčka, potom zas skúšajú hranice, hnevajú sa... ale agresívny nie je nikto z nich.
Takže by som odporúčala konzultáciu u psychológa na začiatok.

jana_eyre_2
3. dec 2020

Čo znamená v jej prípade tá agresivita? Ako sa to prejavuje, nejaký konkrétny príklad..

autor
3. dec 2020

@sisa_s ano rozmyšlala som či to písať v jej mene alebo za seba.. 😅

autor
3. dec 2020

@jana_eyre_2 asi som prehnala že agresivita, ale keď sa naštve, začne sa jej tažšie dýchať napríklad.

janinah
3. dec 2020

pogoogli hysterický záchvat...a so slečnou porozprávať,to nie je puberta ,ale nevie sa spratať do kože...mám tri deti,ale nič také sme nezažili

777januska777
4. dec 2020

@janinah mala si šťastie na deti, lebo ja si myslím, ze to záleží od povahy. A v puberte ten človek ťažšie ovlada svoje emócie. Za mňa je to úplne normálne správanie.

dazdovka
4. dec 2020

je to normalne, odporucam s dcerou zacat sportovat, nech vypusti ventil pri fyzickej aktivite

brita7777
4. dec 2020

nuz pises iba o nej, a co vy ako fungujete ako rodina, muz je kludny, ty tiez ? ma nejake konicky, co ju bavi ? rozpravali ste sa, co ju tak frustruje ?

lolal757z575
23. jan 2021

To je v puberte normálne, moja sa správa teraz v 15ich ako ,, psychopat''🤣😂🤣😂