Naozajstná kamarátka

sofia623
23. máj 2022

Mozno ma aj niekto iny tento problem ale moje kamaratky ma vzdy po asi 2 tyzdnoch kamaratctva prestanu vazit. Mam podozrenie ze za to moze jedno divca s ktorym som sa zacala kamaratit v septembri a prestala si ma vazit po asi 2 tyzdnoch a teraz vsetky ostatne tri kamaratky s ktorymi som sa rozpravala chodia vkuse za nou a ona za nimi a uz si ma nevsimaju ale ked chcu speavit napriklad nejaku blbost tak vzdy chcu aby som ju spravila ja alebo ked nemaju s kym sedet tak chcu aby som sedela s nimi proste si myslia neviem co. Viem ze som dnes spravila hovadinu kde som zvalila vinu na jednu z nich ale s casti boli aj oni vinne a dostala som trest iba ja a uz sa nemam s kym rozpravat. Mame v triede jedno dievca ktora je sama a myslim ze je mila ale potrebovala by som vediet ako sa s nou mam zblizit lebo neviem najst napad ako to spravit. Dakujem za kazdy napad a vasu snahu ak mi pomozete.

jaja20
23. máj 2022

@sofia623 Ahoj. Neviem presne,čo konkrétne myslíš tým,že si ťa "prestanú vážiť"? Ale ak sa chceš skamarátiť s tým dievčaťom,poradila by som ti napr. pochváliť jej účes alebo oblečenie a opýtať sa,kde ho kúpila alebo či by ti nemohla vysvetliť príklad z matematiky alebo iného predmetu,prípadne sa jej spýtaj,či si nechce k tebe sadnúť na obede ( ak uvidíš,že je sama ) ...

sofia623
autor
25. máj 2022

@jaja20 velmi dakujem vyskusam

sofia623
autor
29. máj 2022

@jaja20 velmi dakujem zabralo to, velmi ti dakujeeeem

jaja20
29. máj 2022

@sofia623 Jej,tak to som veľmi rada 🙂
Snáď sa z vás stanú dobré priateľky,zo❤️ ti to prajem.