Náhradný zápis na vysokú školu

silvika1974
21. júl 2015

Prosím máte niekto skúsenosť s náhradným termínom zápisu na VŠ. Má šancu sa tam dcéra ešte dostať?

mishelita
21. júl 2015

@silvika1974 no jasne, ze ma. ja som bola prijata na viacero skol a potom som si este zaumienila inu, isla som skusit az augustovy zapis a zobrali ma dokonca aj bez prijimaciek a uz ju mam 4 roky skoncenu 😀 takze ziadny stres, este sa moze stat, ze si bude moct vyberat na aku skolu pojde. drzim palce 😉

melleanor
21. júl 2015

Zapis sa vacsinou robi az v septembri. Len do nejakeho datumu sa posiela naspat navratka, ci student ma zaujem nastupit na VS...

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvika1974
autor
21. júl 2015

Nie, ona sa bola zapísať, ale doma zabudla maturitne vysvedčenie a tak ju nezapísali a kázali jej napísať žiadosť o náhradný termín. Preto som sa pýtala, že ako teraz ďalej. Bývame v SNV a škola je v Brne. Ale už sa to vyriešilo. Zápisy sú od 20.7 do 22.7. a vraveli jej, že keď to zajtra stihne do posledného zápisu o 14:30 tak môže prísť na zápis s inou skupinou. No je to len tak - tak. Tak uvidíme. Vďaka

kiki68
27. júl 2015

normalne da ziadost o nahradny zapis, zavola si na studijne oddelenie a potvrdi si s nimi co dalej,kedy jej daju termin. To uz pride bud na studijne a donesie potrebne dokumenty a oni ju zapisu alebo pojde tak ako hovorili s inou skupinou, lebo vacsinou nejdu vsetc naraz,ale je viac terminov. Ja v tom nevidim ziadny problem, poznam aj ludi,co riesili nahradny termin za zapis z dovodu,ze boli v zahranici. Toto je malickost oproti ostatnemu. Hlavne vzdy ak bude treba nieco vybavit v inom termine,tak katedra/studijne od./ prodekan ked uz je to nieco vaznejsie.

baryana
1. júl 2016

Ahojte.dcera bola vcera na zapise UCM v trnave a poobede zistila,ze ju vzali aj na UK.neviete mi niekto napisat,ci staci napisat do trnavy,ze nenastupi,alebo bude tam uz vedena a na uk si bude musiet platit akoze studium na druhej vs?ma niekto skusenost.

seagle
21. aug 2016

Ahojte...man taky otazku ohladom zapisu na VS. Prisli mi papiere kde sa pose ze zapis sa uskutocni od 7,30 do 14,30...a ja teraz neviem ci tam musim byt uz od 7,30 a cele to potrva do 14:30, alebo to znamena ze sa mozem dostavit medzi 7,30 do 14,30. Pytam sa koli tomu ze v dani den sa mi tam ness byt tak dlho.