Musí ísť dcéra aj na druhé prijímačky?

beatinka
7. máj 2021

Ahojte. Prosím Vás, taká technická info. Dcéru dnes prijali na strednú školu, na ktorú chcela. A v pondelok má mať prijímačky na školu, ktorú si dala len preto, lebo musela. Je teraz povinné ísť aj na tie druhé prijímačky, či keď je už prijatá tam, kam chcela, nemusí ísť? Ďakujem za skúsenosti.

baboobchod
7. máj 2021

Samozrejme že nemusí

beatinka
autor
7. máj 2021

@baboobchod oki, ďakujem. Len som si chcela byť istá, aby sme niečo nepototo. Ďakujem

vamajka
7. máj 2021

@beatinka Jej gratulujem vy uz viete vysledky? Bolo povedane, ze riaditelia skol musia dat vediet do 20.5. tak mi este cakame a v pondelok ci chce alebo nechce musi ist aj na druhu skolu robit prijimacky

beatinka
autor
7. máj 2021

@vamajka no oficiálne má prísť papier do 20.5. Ale keďže bola na konzervatóriu, tak tam im povedali hneď.

vamajka
7. máj 2021

@beatinka No neviem pokial to mas podane len ustne a nie pisomne urcite by som isla pre istotu aj na druhe prijimacky nic nemoze stratit len ziskat

0silvia0
7. máj 2021

@beatinka ako pise @vamajka, nemate to oficialne, radsej by som isla...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
7. máj 2021

kým nemáte papier v rukách ....tak je to na vode...😉

miska992
7. máj 2021

@beatinka ja by som išla. Ako pisu vyssie kym nie je papier v ruke nic nie je iste.

ivett1
9. máj 2021

@beatinka naša je predbežne podľa bodového umiestnenia 13.zo 155 na talentovkach, ale nemáme papier, len neoficiálnu spravu a tak ide v pondelok na prijímačky na gymko... ak ste si istí, tak sa ospravedlnte, ale to asi stačí aj telefonicky, nech vás zbytočne neevidujú a potom nevypisuju prečo ste sa nezúčastnili. Predsa len, dostali ste pozvánku, treba to zuradovat😉 A GRATULUJEM!