Možno ju podvádza

5. feb 2022

Nedávno som si stiahla pokec a vytvorila som si tam profil. Nehľadám tam nikoho na vzťah, iba tak si tam píšem s ľuďmi z nudy, ale...
Zrazu sa mi sám od seba ozval nejaký týpek. Nevidela som na tom nič divné, lebo neustále tam píšu nejakí noví ľudia, ale práve tento ma zaujal, lebo mi niekoho veľmi pripomínal. Pozrela som sa práve preto na FB frajera mojej sesternice a tam som si našla jeho Instagram, ktorý som zapla. Mal tam tu istú profilovku...
Povedali by ste to na mojom mieste svojej sesternice? Mám strach, aby som nebola nakoniec ja tá zlá........

dskjhfdlkdjhl
5. feb 2022

tak si s tebou pokecal. To predsa nie je nic zvlastne. Preco si myslis, ze ju podvadza? O com ste debatili? Zase nie kazdy, kto ta na FB oslovi, chce s tebou nieco mat.

autor
5. feb 2022

Myslím si, že nevie, že som to ja...
Napísal, že Ahoj kráska popíšeme?

autor
5. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl neodpísala som

luccija
5. feb 2022

Aj ty si sa tam registrovala z nudy a písať si nehladas vzťah tak?tak mu odpis a uvidíš.Nic jej nehovor

qwer2019
5. feb 2022

Tak ak chceš zistiť niečo viac tak mu odpis. Bavte sa. A zisti ci to je naozaj on. Fotka ešte nemusí nič znamenať, keďže sa kradnú fotky vo veľkom. A ak sa potvrdí že to je on. A budeš May hmatatelne dokazy, že si niečo dovoloval a ze tam hľada niečo viac ako písanie, a budeš cítiť, že by to sesternica mala vedieť, tak jej to povedz. Vysvetli ako si sa ku nemu dostala a ze si chcela zistiť ci to je on q co chce a ....

liusa82
5. feb 2022

ja som takto isto tiež objavila na pokeci sesternici frajera teraz už muža až na tú výnimku že mne nepisal.Iba z fotky som ho spoznala.Normále tam mal ešte aj vypisane v profile že hladá nejakú žensku na zväzovanie😀 plus chodil do všelijakých uchylnych miestnosti no ako to dopadlo neviem.Nemiešala som sa do toho.Ale po čase tú fotku stiahol a či tam stále chodi neviem lebo nick si už presne nepamätám to bolo hádam tak pred 10 rokmi

judar
5. feb 2022

Pokec je take zaujimave miesto ze az :D ja tam tiez lozim lebo tam mam cez 10r presmerovane niektore emaily a niekedy z nudy otvorim nejaku tu zabludenu rp ako aj dnes :D rp od chlapa co mi napisal meno, z kadial je, kde zije ze je zenaty ale neklape im to, rozvadzat sa ale nechce ale hlada si nadejnu dusu na vypocutie, pochopenie a milenecky vztah :D skoro ma veru aj vykotilo z toho aka je dnesna doba veru zvratena - chlapi sa robia ze normalka a zeny sa potom divia preco maju mykozy a chlapov dlho "pracujucich" 🤦

miadi
5. feb 2022

Opytaj sa ho ci je single 🤣 kamoska tak nasla svojho frajera no on nevedel ze to je ona urobila si daky fake profil lebo ho podozrievala. A napisal jej ze nema nikoho teda ze mà ale chce sa rozist ze je to naprd . Tak mu hnet volala a rozisla sa snim . 😆

marca12
5. feb 2022

@judar myslis si,ze v minulosti to bolo lepsie? V minulosti sa chlapi a zeny tiez kade tade pelesili hocikde na lukach,v sene,kde to na nich prislo. Zeny museli byt panny,ale chlap mal byt skuseny,tak sa zaucali v nevestincoch,kam ich doviedol otec,bola to uloha otca zaucit syna. A bola to uplne normalna vec,nebrali to za zle,pretoze chlap musel byt skuseny a mnozstvo inych strasnych veci sa dialo. Ved uz len take paracky a podobne akcie tam sa pozgrupovali. Dnes mame socialne siete a tak mame pocit,ze nevery je viacej,ale nie je.

lalenka33
5. feb 2022

Veľké % ľudí, ktorí majú fotky na pokeci ich majú falošné. Naozaj len retard by si dal na pokec svoju fotku, keď má vzťah a vypisoval by so svojou reálnou fotkou neznámym ženám. Nikdy nevie na koho narazí. Hlavne keď žena nemá fotku. Na pokeci nemám dotky, chodím tam len čítať meily a kým ich prečítam mi príde xy správ Ahoj kráska..

judar
5. feb 2022

@marca12 tieto zastarale anglicke moresy mi vysvetlovat nemusis

madeline1
6. feb 2022

Tak nemal ta oslovit kraska...v prvom rade povedz jemu, ze si pise so sesternicou jeho priatelky

mamina0078
6. feb 2022

Najprv je dôležité si ujasniť, čo to podvádzanie znamená, pre každého niečo iné niekto si predstaví len sex, iný aj písanie a oslovovanie druhých žien "ahoj, kráska", niekto randenie.... Ja by som to povedala sesternici medzi rečou, že ako sa jej darí, či všetko v pohode vo vzťahu s potom by som povedala, že zaregistrovala som sa na pokeci a napísal mi tvoj frajer... Ako samozrejme celú konverzáciu by som prispôsobila jej povahe a vášmu vzťahu aký medzi sebou máte... Ale určite by som ju na to upozornila... Predsa pokec je v prvom rade zoznamka a nie nejaky messenger alebo Instagram, WhatsApp kde si ľudia píšu okrem iného aj nezáväzne. A je naivné si myslieť, že ty si bola jeho prvou a zároveň poslednou kráskou ktorej napísal...

bennn
6. feb 2022

Vážne? Na pokec si chodíš písať s ľuďmi? ... akože to čo je za nápad? :D Však to je semenisko úchylákov. Tam žiadny pokec nie je. Len sex, drogy, nelegálny obchod, a imbecilstvo. ... Tých chlapov čo tam chodia akože spoznať niekoho, no neviem koho, žiadne ženy tam nechodia a spoznávať sa už vôbec nie.

andreatytler
6. feb 2022

Ano, povedala by som jej to opytala by som sa ako mam zareagovat. Ak by sesternica chcela vyzvedata a skumat, tak by som jej pomohla.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. feb 2022

Poslala som jej screen a ďalej je to už na nej

judar
6. feb 2022

@bennn keby to je len semenisko uchylakov 🤦 okrem sexu, drog atd su tam dokonca aj fetisisti a transvestiti rovno aj zhanaju a platia za vyslapane lodicky, silonky, nohavicky, smradlave ponozky...

bilancia
7. feb 2022

ja by som mu odpisala a sledovala ako sa sprava, ak by to bolo nevhodne, urcite by som o tom sesternicu informovala