Moje dieťa trávi nadmerný čas na Instagrame

sofia623
22. júl 2022

Chcem sa len poradit, ci nepoznate niekoho kto by vedel hacknut mojho dietata ucet na instagrame alebo ako ho viem hacknut sama lebo namiesto ucenia je na mobile takze ak mate nejake napady tak prosim povedzte a teraz cez prazdniny je to este horsie

kacena4
22. júl 2022

co ma spolocne hacknutie ig s tym ze dieta travi vela casu na mobile?

catch22a
22. júl 2022

????

Su appky na rodicovsku kontrolu

syslik81
22. júl 2022

sak vypne wifinu data na mobile a hotovo .. kolko ma dieta rokov? kontrola na telefon .. ja mojej normalne hodim sem tam kontrolovat a ona o tom vie- to bola podmienka ak chce net ... ale ak mas doma pubertaka tak to budes mat tazsie

riesska123
22. júl 2022

dieťa je aké staré ?? a čo presne tam robí vlastne ? a je tam ako dlho? my mladý tam trávime času vela, ale zas je rozdiel či to je 4 h alebo 14h, koľko tam trávi keď je to vela ?

sofia623
autor
22. júl 2022

@kacena4 mohla by som mu tym teoreticky zablokovat ucet a pocula som ze niektore mami deti to tak spravili ale ked som mu zobrala mobil a srkyla ho tak si ho hned zobral a isiel znova na instagram

sofia623
autor
22. júl 2022

@syslik81 14, je to chlapec a neviem pokusila som sa ho navabiť programovanim ake to sa v priebehu 7 mesiacov naučil a znova je na mobile😔

syslik81
22. júl 2022

@sofia623 a ty nemas ziadnu autoritu??? schovavat mobil a ked ho najde si ho necha ?? nieco u vas nieje v poriadku ..

abdn16
22. júl 2022

ved ked zablokujes ucet, urobi si novy...

syslik81
22. júl 2022

14 r chalani byvaju na nete casto-ale maju aj svoje veci kt musia spravit ... daj mu domace ulohy -uypratat nakup etc a az si porobi veci kt musi nech je tam ..

elizabet173
22. júl 2022

@sofia623 sú prázdniny, čo má toto spoločné s učením? Okrem toho, aké skrývanie mobilu? Ty si u vás nikto, že ťa dieťa nerešpektuje?

cyberk
22. júl 2022

ucenia? je leto a nie je skola, ci prepadol? sa nudi.. miesto blokovania sa zamysli ci si mu v zivote aj ukazala ako zmysluplne travit volny cas.. ake su moznosti...

luccija
22. júl 2022

@sofia623 aky mu robis program, alebo ake ma hobby, aby tam tolko nebol?tak mu daj rodicovsky zamok dohodnite sa kolko moze byt a finito, ked sa nevie ovladat

kittykat22
22. júl 2022

ked mu zrusis jeden IG ucet do 5 minut si otvori druhy. Tam staci jeden prispevok a do 20 minut budu vsetci jeho spoluziaci a kamarati na novom profile.
Skus najst nejake ine riesenie.

sofia623
autor
22. júl 2022

@kittykat22 dakujem za napady ale uz ma napadlo co spravit takze uz nemusite pisat ale dakujem tak ci tak

kittykat22
22. júl 2022

@sofia623 a co si vymyslela?

simca06022011
22. júl 2022

No moja toto tiez robila, vezmem mt odložím (ja som jej dala limit, ze ok pokecaj s kamoskami, pohrajte ak si nsucena s mt o 1,5h dones...) a ona pride a vezme. Vyriešil otec, taku hubovu polievku nikdy nedostala od neho, mobil zobral a odniesol do prace, dostala tlačítkovy kym sa ukludnila, aby vedela zavolat. Zduvacky boli dlho ale co uz. Vytocilo nas to ze nerespektovala "ze stacilo" a nic ine nerobila ked mala mt.

kkovacovak
22. júl 2022

@sofia623 podľa všetkého si len nevieš spraviť poriadky s vlastným dieťaťom. Obmedziť a hotovo. Na druhú stranu. Ak sa nudí a nemá iné veci na robote tak čo má robiť

kacena4
22. júl 2022

@sofia623 no mysli ze to chce naucit ho respektovat priania rodicov nie rusim mu ig sak si zriadi novy a bude pokracovat...

riesska123
22. júl 2022

@elizabet173 fiiha 😀 zeby to napísala ako príspevok že je ako rodič a chce hacknut účet decku, ale pritom ona chce niekomu hacknut, keďže nepíše o nejaké “rady” ale iba o tom jak sa dostať niekomu na účet buď cez niekoho alebo sama 😂

kittykat22
22. júl 2022

@elizabet173 mama asis chce zakazat instagram 😀 ty si dobry detektiv 🙂))))

dagmarovita
22. júl 2022

@sofia623 super ze so uvedomujes, je tu psychoogicka a mozno aj nejaka pedagogicka napis im. Obmedz to, v noci vobec, priprav povinnosti a program, ukaz priklady zavisslosti, apeluj na rozum, drzim palce, je to velmi tazke teraz vychovavat deti ked spolocnost namiesto pomoci hadze polena pod nohy rodicom