Moja 19-ročná dcéra mi predstavila svojho priateľa - jej bývalého učiteľa

5. okt 2022

Žienky! Potrebujem radu ! Mám 19 ročnú dcéru. Minulý školský rok ukončila štúdium na strednej škole. Už dávnejšie mi spomínala ze ma vážnejšiu známosť ale ze ešte nie je pripravená mi ho predstaviť. Rešpektovala som jej rozhodnutie ze nech mi ho predstaví keď sa bude na to cítiť. Minulý víkend som sa konečne dočkala no ani vo sne by ma nenapadlo ze jej priateľ je jej bývali učiteľ dejepisu, 40 ročný starý mládenec. Dievčatá co mam robiť ako by ste reagovali kebyže to vaša dcéra spraví.

stanulienkat
5. okt 2022

Aspoň bude zbehla v dejepise😉😁

terezka1947
5. okt 2022

HM,neviem...asi by záležalo ako ďaleko vo vzťahu už sú,čo znamená ich vzťah a čo plánujú.

dskjhfdlkdjhl
5. okt 2022

Mlady by tak dobre dejepis nevedel, no😀

irusa
5. okt 2022

že veľa ju toho naučí.....

janickacrazy
5. okt 2022

Asi veľa toho nenarobíš, je dospelá. Zakazovať nemá zmysel, skor by som počkala, ako sa to vyvinie, stále je tu šanca, že sa po čase rozídu.

dskjhfdlkdjhl
5. okt 2022

A teraz vazne. Co urobis? Budes branit, tak sa zbali a odstahuje, je dospela. Proste vydrzat a uvidis, ako sa to dalej vyvinie. Treba dufat, ze si ju dobre vychovala.

janetinka27
5. okt 2022

to naozaj by ta zaujimalo, co spravi niektora z nas? 😂 posledne co ba ma zaujimalo, kebyze mi dcera donesie byvaleho dejepisara, je nazor zien na koniku 😂
zasa jeden z clankov z pera spisovatela 😀

haley7897
5. okt 2022

V skratke? Hellll no. Co znamená "už dlhšie ma vážnu známosť?" ako dlho to trvá? Predpokladám že to znamená, že vzťah začali ešte keď bola jeho študentkou. Ale keby aj nie, u mňa by to určite neprešlo aby mi 40 s prepáčením prášil moju (ešte stále) teenagerku. A bolo by mi jedno či je to legálne alebo nie.

domca1408
5. okt 2022

toto nepokladám za normálne...skrz to, že ked si 50 ročný nájde 30-tku fajn, je slobodný chce ešte deti nájde si mladšiu a pokiaľ dobre vyzerá prečo nie. ale čo chce 40-ročný po 19-tke??? sex? pýšiť sa ,že zbalil mladú? ako pán učiteľ má v hlave asi niečo iné ako rodinný život a takého chlapa by som nechcela čo potrebuje len naháňať mladé baby v takomto veku.....

stanulienkat
5. okt 2022

Stále lepší ako ženatý učiteľ dejepisu😁

mabenn
5. okt 2022

pockala by som, kym ju to prejde...predpokladam, ze to nebude dlho trvat

marianarem
5. okt 2022

Bola by som asi prekvapena, no ale je uz dospela. Ak je donho zalubena a budes jej to nejako vyhovarat, tak sa zalubi este viac. Ak to nie je nejaky alkoholik alebo nieco podobne, tak by som to asi normalne prijala. Kludne to moze byt pekny a kvalitny vztah. V pripade, ze by alkoholik alebo inak problemovy bol, tak by som nieco namietala, lenze aj tam by to pravdepodobne dopadlo tak, ze by sa dcera nakoniec poucila az na vlastnej chybe a nie z mojich reci.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bestmate
5. okt 2022

40 a bez záväzkov, čudák. Alebo ... starší chlap na tej škole nebol? 🙂

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
5. okt 2022

No popravde neskakala by som od radosti, ale zakazovať nemá zmysel a ani nemozes je dospelá. Tým by si len pokazila vzťah medzi vami. Len by som sa chcela rozprávať s ňou, aké má predstavy, či riešia čo bude neskôr ona mladá, on starší či budú mať aj o 20 rokov rovnaké záujmy,.... proste rozhovor, nič iné sa nedá robiť.

liloastitch
5. okt 2022

Mať 40 predsa nie je nič zlé. Ani vo vzťahu s 19 ročným dievčaťom. Obaja sú dospelí, nemontovala by som sa do toho . Vzťah so starším mužom vie do života priniesť aj rôzne pozitíva. Tiež mám staršieho priateľa, má dva roky do 40, ja mám pár rokov po dvadsiatke. Za mladšieho by som ho veru nevymenila. A darmo sa rodičom oči prekrúcali keď zistili koľko má rokov.

liljana
5. okt 2022

Zaujimalo by ma, co po skole preberali, ked ti ho teraz predstavuje, ked uz je to safe. Ked je byvaly ucitel. Dejepis to asi nebol. 🙂 No laska je slepa ...

michellemary
5. okt 2022

Poznám jeden takýto pár, keď sa brali, ona mala 22, on 36, stále sú spolu v šťastnom manželstve, majú 3 deti 🙂 (on bol jej učiteľ TV)

luccija
5. okt 2022

No nic len to prijat...hlavne jej nerob kazania, lebo Ta znenavidi, ked je zamilovana.Ako prislo tak odide a mozno nie...
@bestmate preco by mal byt cudak?mozno cestoval, studoval, bol v zahranici, mal roky vztah...to kazdy bez rodiny v 40 tke a 3 deti je cudak?vekovy rozdiel je velky, ale....

h2
5. okt 2022

No, zjavne majú spoločného koníčka. On aj ona majú radi históriu: staré veci, vykopávky...

lenka1993
5. okt 2022

V rodine mame taký pár. Aj sa zobrali. O 11 rokov starší od nej je.

janinah
5. okt 2022

@liloastitch tak len aby sa o pár rokov oči neprekrucali tebe..

Autorka.snazila by som sa spoznať dotyčného.mozno je to skvelý chlap a len nemal šťastie nájsť tú pravú.ale možno je sukničkár aj vždy bude a tvoja dcéra je len jeho ďalší úlovok.potom by som dcére povedala prečo by s ním mala či nemala ostávať....nemusí tá poslúchnuť.ale to už je na nej.aku kašu si navarí takú aj zje.

derdia
5. okt 2022

Hlavna rada znie, nech neotehotnie a potom cas ukaze.teraz je pre nu sexi, zaujimavy neviem co. Ked bude mat 40 on bude mat 60iat...tal uvidi sama.
Zaklad vseeetkeho je neotehotniet s nim.o rok sa mozu rozist.
Nebojsa nepokaz si s nou vztah. Je mlada nerozumie tebe..mysli si, ze svet je gombicka ale tak to aj ma. Byt potom uz ostanu len starosti

liloastitch
5. okt 2022

@janinah žiadne obavy, oči sa zvyknú po pár rokoch prekrúcať aj ženám s partnerom v rovnakom alebo podobnom veku. Je úplne irelevantné koľko má kto rokov.

veve_ad
5. okt 2022

@lenka1993 11rocny rozdiel je ine ako 21rocny rozdiel

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cocolino234
5. okt 2022

Mňa tu najviac zabávajú komenty typu, že je to úúúplne normálne.. 😆 No ja by som určite mala problém prenechať dcéru hocijakému, ktorý si nevie nájsť seberovnú partnerku a v 40 zvedie 19 ročné dievča ale to by už nebolo v mojich rukách. A darmo tu budete trepať, že ten chlap vám hovorí, že ste vyspelé - to hovorí každej o 20 rokov mladšej. 💀💀 Mňa by najviac desilo, že otehotnie ale samozrejme by som tomu nechala voľný priebeh ale vyjadrila svoj postoj a obavy, už ako by si to zariadila, tak bude mať, veď možno spolu ostanú aj do tej jeho 60tky.

@liloastitch nie, nie je irelevantné kto má koľko rokov, pretože o človeku dosť hovorí, že si nedokáže nájsť seberovnú partnerku a ide do vzťahu s dievčaťom hneď po sš, ktoré následne nadobudlo pocit, že sú vo vážnom vzťahu. Okej, vaši chlapi si nevedeli nájsť seberovné a ľúbite sa a blabla, je to v poriadku a lásku prajem každému, len sa PROSÍM netvár, že je to fakt normálne a tí chlapi, že sú úúúplne normálni. A aj keď je to v poriadku, tak spomalení trošku budú ale samozrejme to nič nehovorí o ich osobe, takže môžu to byť skvelí partneri.. len trošku pozadu.

ckocka
5. okt 2022

@cocolino234 Seberovné myslíš v rovnakom veku? No a čo ak seberovnú hladať nechce, chce mláďa. Ako to súvisí s nejakou psychiatrickou diagnózou?

janickacrazy
5. okt 2022

@haley7897 a čo by si akože urobila? By si ju doma zamkla?