Mobil pre 12 ročného chlapca

slavecka
23. okt 2020

Poradte dobrý a lacný mobil pre 12 ročného chlapca a kde kúpiť v O2 alebo cez internet alebo v predajni.... Ďakujem

lauriema
23. okt 2020

@slavecka lacný mobil? To je do koľko? Môj 8 ročný chalan ma napríklad po mm, Huawei starší ale kvalitný stal nejakých 200 eur

janci05
23. okt 2020

My sme 10 ročnému kúpili tento https://mobilne-telefony.heureka.sk/doogee-x90/, na jeho hranie a telefonovanie stačí. Viem, že sú aj drahšie, ale tie budú neskôr.

anjelicek26
23. okt 2020

Moji maju obaja lepsie xiaomi za cca 180e..maximalna spokojnost. Ja mam pocit, ze tie veci su nerozbitne, ked viem, co s tym robia a kolko krat im to padlo... baterka vydrzi dlho, skvele fotky.

kubkovamama
23. okt 2020

My sme kúpili Caterpillar,nemôže síce surfovať atď,ale na kontakt a kontrolu úplne stačí.Vyhoda je,že nemá šancu ho rozbiť.Cca 70€ v predajni,kartu má O2 k muzovmu paušálu

anjelicek26
23. okt 2020

Moji napriklad maju kopu mobilnych dat. Vela cestuju, pocuvaju hudbu, pozeraju si cestovny poriadok kedy idu autobusy a trasy.. su v autobuse aj 40 minut tam a nazad... nevidim v tom problem. Mam to stastie, ze ako dojdu domov mobil ide do kuta a vytiahnu to az vecer a poodpisuju kamosom... Medzi tym tanec, hudobka, poziarnici, plavanie, doucovanie a bla bla Kvoli whatsapp a dostupnosti som rada, ze to tak maju.

lubiss
23. okt 2020

syn ma xiaomi mi A3 je s nim spokojny..celkovo xiaomi su dobre telefony v slusnej cenovej relacii

miriam_s
23. okt 2020

Odporúčam ako aj ženy vyššie Xiaomi , máme všetci doma tieto mobily a Max spokojnosť, náš 14 ročný má teraz nový Xiaomi Redmi 9, stal 150€, fotky super a aj na hry ho chváli že fičí super... Celkovo sú to dosť odolné mobily, a v pomere cena / kvalita vyjdú asi najlepšie v kategórii do 200€

berenika39
23. okt 2020

nám se osvědčil iphone, ne ten nejdražší, ale prostě tak, abychom byli všichni na stejné vlně🙂))). dají se koupit i použité, zánovní......kolem 300 euro se dá pořídit. Sdílíme, co je potřeba, vidíme se, vidíme, co syn dělá ....

hettinka
23. okt 2020

Môj syn má 13 sedte nový mobil nemal. Aktuálne má 3-ročný zdedený iPhone7

kristiii
24. okt 2020

@miriam_s prosím ťa a fungujú vám na nich normálne prehrávače hudby? Môj má tuším 6-ku a nejde mu tam nijak prehrávať hudbu, keď som o tom potom hľadala na nete, tak tento typ s tým mal celkovo problém

slavecka
autor
24. okt 2020

@anjelicek26 ďakujem nad takým som rozmýšľala ale tak do 150€.

slavecka
autor
24. okt 2020

@lauriema tak do 150€

slavecka
autor
24. okt 2020

@miriam_s dakujem asi tým smerom pôjdem a ešte kupovali ste cez internet?

slavecka
autor
24. okt 2020

@berenika39 tak zdediť nemá aký a 300€ už je veľa.

slavecka
autor
24. okt 2020

@lauriema bohužiaľ nemáme aký zdediť

slavecka
autor
24. okt 2020

@hettinka syn má teraz zdedeny po mne ale nejde mu tam edupage ktoré teraz bude potrebovať od pondelka. Takže kvôli tomu musíme nový mobil. Notebook používa dcéra na učenie.

hettinka
24. okt 2020

@slavecka kúpila by som používaný iPhone, ideálne iPhone 7plus, alebo 8plus. Majú väčšiu obrazovku a do tej ceny sa vieš dostať.
Alebo tablet do 150€ kúpiš v pohode a má to väčšiu obrazovku.

lauriema
24. okt 2020

@slavecka no ved do 150 eur sa dá kúpiť slušný xiom ci ako sa to vola ako ti tu píšu dievčatá horw

miriam_s
29. okt 2020

@kristiii ahoj, jeden Xiaomi sme reklamovali, lebo po vytiahnutí slúchadiel nešiel zvuk a musel sa reštartovať mobil... Ale uz je to ok ... Bol to 6a , máme ho dvaja doma, na mojom ide všetko úplne ok...

miriam_s
29. okt 2020

@slavecka ano cez net, tu ťa vyjde momentálne najlepšie... https://www.protv.sk/Xiaomi-Redmi-9-4GB-64GB-Du..., obal ku Xiaomi mobilom je vždy v balení akurát je dobré si dokúpiť ochranné sklo lebo deckám tie mobily padajú...

miriam_s
29. okt 2020

@hettinka odkúpiť iphone je risk pretože stačí že vám nedá predajca úplne všetky heslá a po aktualizácii mobil zablokuje lebo sa nebudete vedieť prihlásiť... Známi sa na tomto riadne popálili.

hettinka
29. okt 2020

@miriam_s nekupovať pod rukou od niekoho, ale repasovaný cez mobilshop.

viikkki
29. okt 2020

Starší iPhone?