Medicína - gymnázium verzus zdravotná škola

ta_mi_ka_
5. mar 2024

Dobry den prajem zas ja😅 chcela by som vas informovať ohladom tej medicíny co som pisala minule pisem tu znova aby si to tu kazdy nasiel, vela ludi mi tym písalo ze gympel je lepsi a podobne.. podla mojho názoru maju obydve skoly urcite nejake výhody či nevýhody, je pravdou však,že gymepl mam ja sama v mojom meste a nemusela by som nikde dochádzať kedze som zo ziaru,ale aj ta zdravka ma to tam láka,aj keby sa po case rozhodnem neísť na medicinu tak po ukončení zdravky mozem ist na VŠ ošetravatelstvo a to iste aj z gymplu cize to je ku koncu jednu,ale je fakt dobre si vybrat skolu co ma bude bavit a za cele tych 8 rokov som ani nepomyslela nad inou skolou urvite budem na skole ktora sa tyka zdravotníctva pretoze si za tym chcem ist no a vam chcem poďakovať za vsetke reakcie dost som o tom premýšľala a vyhodnotila výhody ci nevýhody ako som uz pisala dakujem krasne a ak mate este nejake recenzie alebo podobne kludne piste pekny den.

mimi3008
5. mar 2024

Na medicinu urcite lepsie gympel. Na zdravotke sa naucis tie zaklady a prakticke osetrovatelske veci, ale bude ti chybat biologia, chemia, fyzuka. Na tom skoncili v nasom rocniku asi 2-3 baby, "sestricky"