Matematika 8. ročník

14. okt 2021

Dobrý deň nenašiel by sa niekto kto vie matiku a vyratal by pre dcéru 5 príkladov z 8 ročníka ešte dnes? Ďakujem

kate211
14. okt 2021

Dnes? Za hodinu aj 15 minut? Ponukas za to nieco?

deti95060810
14. okt 2021

však napíš - možno sa niekto chytí...tá dcéra si ty???😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. okt 2021

@viestta nevypocita pretože ich nevie

dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

A to si teraz spomenula, ze to nevie?

autor
14. okt 2021

@dskjhfdlkdjhl prosím vás pekne píšte sem len keď chcete pomôcť reči si nechajte

dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

Rozhodne by som pomoct vedela, ale nemienim podporovat flakacov.

kate211
14. okt 2021

Priklady nevidim ziadne. Takisto neviem ci si ako predstavujes, ze niekto ti to bude pocitat tu hodinu zdarma. Snad len debil by podporil toto flakanie.

autor
14. okt 2021

@dskjhfdlkdjhl sak ok ale načo mi to píšeš? Nech sem napíše len ten co chce pomôcť načo mi budu tvoje pridrbkane reči?

lizzygrant
14. okt 2021

ja ti to vyrátam zadarmo a dobre, ozvi sa do správy 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

Pridrbkana si Ty, keby si nebola, tak vies vyratat ulohy zo ZS a vies si spravit s dcerou poriadok.

macekovam
14. okt 2021

Posli do spravy

autor
14. okt 2021

@macekovam @lizzygrant ďakujem veľmi pekne za ochotu ale nasla sa nakoniec kamarátka ktorá to vypočítala🙂 ďakujem a mozno sa niekedy ozvem ak niečo budem potrebovať vypočítať

autor
14. okt 2021

@kate211 vieš čo 15€😂kokos ľudia chcú už za všetko peniaze nechcela som doučovanie ani pravidelne počítanie príkladov len jednorazovo vypočítať 5 príkladov a mamičky sú väčšinou aj tak aktívne v týchto hodinách keď deti zaspia tak neviem co sa to zdá také nereálne ešte dnes

autor
14. okt 2021

@viestta do vtedy sa doučí🙂

dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

Mamicky nemaju co robit, tak budu lenivym pubertackam pocitat ulohy😀

autor
14. okt 2021

@kate211 5 príkladov by len debil počítal hodinu😃15 min to trvalo kamarátke

dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

Hmm, takze co je potom ten, ktory to nevie ani za tu hodinu vypocitat?😝

kate211
14. okt 2021

Tak potom nechapem, co bolo na tom tazke. S pochopenim i vypocitanim by to dcere trvalo max pol hodinu.

autor
14. okt 2021

@dskjhfdlkdjhl áno ja som sa len opýtala ozve sa ten kto chce našli sa dokonca 2 ženy, neviem načo to tu vôbec komentuješ asi nemáš čo iné robiť len rýpať, to sa mi fakt zdá lepsie počítať lenivým pubertiackam ulohy🙃

kate211
14. okt 2021

Si robis prdel zo mna? Vsak ked su to ta lahke priklady, ktore sa daju vypocitat za 15 min, preco to nespocitas ty?

dskjhfdlkdjhl
14. okt 2021

O svojom volnom case nastastie rozhodujem ja, nie nejaka slecna tupa.

autor
14. okt 2021

@kate211 @dskjhfdlkdjhl choďte uz do Bytče😘koniec ja mam príklady vyriešené viac tu odpovedať nebudem pekný deň

kate211
14. okt 2021

Priklady si sem nezadala. Mala si to vyfotit a ked to bolo tak extremne lahke, to by ti tu mnozstvo zien napisalo komentar i s postupom riesenia. Pisala si 5 prikladov, tak ja neviem co tam preberaju. Priestorova stereometria s geometrickym i analytickym riesenim, 5 prikladov, to moze zabrat i hodinu. Dotaz znel tak, ze nevies ani jeden z 5 prikladov, tak som dedukovala, ze to bude nieco tazsie a chces to do hodiny, hned, teraz, najrychlejsie za 'dakujem'. Ani nie ze ty si tupa jak bambus. Do Bytce na tvojom mieste idem sama a odtial si rovno zopakovat jednoduche priklady z 8. rocnika ZS.

abbey1
14. okt 2021

Tvoja dcéra je debil? Píšeš, že len debil by to počítal hodinu. Nuž, debil by to aspoň vypočítal. Tvoja dcéra a ty nie !)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
15. okt 2021

tak toto je sila. Už vidím moju mamu, ako by pred 23,00 zháňala niekoho, kto mi vypočíta päť príkladov z matematiky. Slečna dcéra to nezistila skôr, že to nevie?

mirecka9386
16. mar 2023

NEVIETE MI PORADIŤ 🙂ĎAKUJEM Matematickej súťaže sa zúčastnili piataci, šiestaci a siedmaci. Šiestakov bolo dvakrát toľko ako piatakov a siedmakov bolo o jedného menej ako šiestakov. Spolu ich bolo 9. Koľko bolo ktorých ?

tatiana1329
16. mar 2023

@mirecka9386 kokos toto som nenávidela ale možno trafím: piatakov 2, šiestakov 4, siedmakov 3... ženy čeknite to, sedí to? :D