Manžel sa hnevá a nadáva na dcéru

1. sep 2022

Manžel sa hnevá a nadáva na dcéru 14rocnu,že dostala vši.Ze si nedala pozor ani nevie od koho konkrétne to dostala.Ze už ma dosť rokov aby si dávala pozor na také veci a podobne reči.Aj nadáva na ňu.Od nej to dostala aj naša 2 ročná,takže máme doma veselo.Kazdy deň ráno aj večer vycesavam im vlasy,umývam,vyberavam.No ťažko ,lebo obe majú dlhé vlasy.Manzel že nemáme čo na robote,že musím vlasy im pozerať a zbytočne to zdržuje,plus všetko oprať vydezinfikovať.No proste nahnevaný je.

viestta
1. sep 2022

No proste ten tvoj nebude celkom v poriadku, keď robí taky cirkus. A ten cirkus nerobí len kvoli vsiam. Ten robí asi často aj kvôli iným nepodstatným hlupostiam

autor
1. sep 2022

@viestta Ja neviem teba by to tešilo keby tvoje deti to doniesli domov?Aj mňa to hnevá lebo je s tým poriadna babracka.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetlife001
1. sep 2022

V živote by som nedovolila, aby muž nadával na našu dcéru a už vôbec nie za niečo za čo nemôže! A ty čo? Sa na to prizeras či ako ? Tak nech vypadne z domu za ten čas čo vsi zmiznú, keď mu to vadi a nevie sa správať. Ešte kolo tej roboty počúvať jeho sprosté reči, noo určite.
Ani ja by som neskakala od radosti ale dávať to za vinu tomu decku? Choré.
Moja sestra mala ako mala vši ale žeby matka s otcom chodili zdutí a nadávali jej tak to ani omylom. (Ale ja som mala normálnych rodičov)

elanor
1. sep 2022

vy nebudte kompletni obaja. Alebo si len vymyslas, aby nuda nebola.
Ak je to pravda, tvoj muz je cisty debil.
To sa moze stat hocikomu a hocikde, a mozes davat pozor kolko chces. Ano, je to otravne, neprijemne, ale to su vsetky choroby ci ine zdravotne problemy.
Keby si bola co k comu aj ty, upratala by si si toho svojho debila, jasne mu vysvetlila co a ako, a deti sa zastala.
Lenze, asi aj ty budes taka darebna a hlupa vos, ako ten tvoj chuj, ked ocividne to vadi aj tebe. Chudence deti.

zoro9836
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pukina
1. sep 2022

Podla toho co pises, tak teba to ocividne serie tiez. To mate 5 rokov obaja, ze neviete, ze toto dieta len tazko ovplyvni, ci ich schyta alebo nie? ked sa raz niekde rozsiria, moze mat hygienu akukolvek, aj tak ich dostane, kazdy rok sa to prizvukuje, ci uz v taboroch alebo v skole. Nezabudnite z nej este robit aj spindiru, nech ma slecna sebavedomie na nule 👌🏻

viestta
1. sep 2022

Nie, mna by to netešilo. Ale aby som nadávala dieťaťu, že je to jeho vina?
A neviem co teda riešiš. Ci to, že muž reaguje ako pripečený ci co?

viestta
1. sep 2022

@zoro9836 a nadávať jej, to je v poriadku?

whatever1
1. sep 2022

To co mas doma za cholerika? Ved ona za to vobec nemoze. Jedine ak by isla na navstevu k niekomu o kom by vedela ze ma vsi, co pochybujem...je mi jej luto.

autor
1. sep 2022

@boldo87 Jaj už človek nemôže ani vystavovať sa.
@sweetlife001 Malé dieťa to neustriehne,ale 14 ročná už by mala vedieť že nemá sa k nikomu s hlavou pristúpiť a mala by vedieť dávať si pozor.
@elanor Keby boli chorý to je iné,ale toto,tomuto by sa dalo predísť.

elanor
1. sep 2022

@zoro9836 nie, nemal to komentovat vobec. Miesto toho skocit do lekarne a kupit pripravok proti vsiam a pomahat vycesavat.

Lebo pan tvorstva nikdy domov nedoniesol chripku, ci cokolvek. Takze namiesto pomoci, mu mali zacat vsetci nadavat, jaky je neschopny, a ze je dost stari nato, aby domov choroby nosil, ci si nedaval pozor???

autor
1. sep 2022

Práveže s takým niečím nikto sa neprizná,ktovie od ktorej kamarátky to dostala.Ja neviem všetci to beriete na ľahkú váhu.Podla mňa dalo by sa tomu predísť.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elanor
1. sep 2022

prosim ta netrep. To akoze na miestach, kde maju vsi, su cervene svietajuce cedule - pozor vsi, nechodte sem?????
ani nemusela vediet, kde a od koho. resp. ani to nevie, lebo to sa ani nedozvies. Mozes to chytit bars kde, bars kedy...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rude_baby
1. sep 2022

Wtf, a ten človek, co ma vsi, to ma napísané na čele? Kľudne mohla ísť plným busom, mohol niekto prehadzovat pri nej, hoci co... To jej aj sople dávate za vinu, keď ich prinesie? 🤦‍♀️Hneď, keď ste zistili, že ich má, mali ste malej aj vám nastriekat hlavy preventívnym paranitom... A nerobiť zo seba debilov.

vilma7
1. sep 2022

Milá autorka, dcéra by mala vedieť....ja som dostala vši pomaly ako 30.ročná a tak ti poviem, že ani len náhodou som netušila že kde. A dokonca som aj zdravotná sestra, iste som k nikomu nešla hlavou ku hlave
...tak dajte tej dcére pokoj a robte, čo je vašou povinnosťou.

elanor
1. sep 2022

@zoro9836 mohla to drapnut hocikde. A nikto to nema napisane na cele. A vsi tiez nechodia s prasparentami a farebnymi putacmi...
Takze mohla, aj nemohla vediet.
Decku treba pomoct a psichicky podporit, povzbudit a nie deptat.

autor
1. sep 2022

@rude_baby Nie nemá napísané na čele,busom neisla,jedine od nejakej kamarátky to má.Hned ako som si to všimla nasadila som prípravky na vši.
@elanor Ja jej pomáham dosť,veď ja hej vycesavam a hrám sa s jej vlasmi x krát denne.

elanor
1. sep 2022

tak co potom riesis??? Decku pomahaj jak vies. Uz len toho debila si musis doma upratat na miesto.

viestta
1. sep 2022

@zoro9836 áno, stretnem sa s ľuďmi a najprv ich podrobne vyšetrí, potom im presturam hlavu... 🙄
Však nedoniesla filcky ani svrab ale iba a len vsi.

miankass
1. sep 2022

Ja tolko krat v zivote som mala vsi ze to sa ani naratat neda ale nikdy v zivote na mna nasi kvoli tomu nenadavali. A urcite nebudem ani ja na nasu nadavat, aj take veci vas cakaju a este horsie..

autor
1. sep 2022

@viestta Že iba len vši,vieš koľko roboty je s tým zbaviť sa toho??

bessie12
1. sep 2022

ale robite vedu z toho obaja. Ani jeden z vas nie je normalny. Nie ste prvi ani posledni, ktori maju s tym problem 🤦

glorikarebeka
1. sep 2022

Nehnevaj sa na nás,ale tak okolo detí je robota celý život
Normálne mi je detí ľúto

elanor
1. sep 2022

len tak dalej, bravo... A potom ked budes stara, viac menej leziaca, budes potrebovat prezliect, poumyvat, prebavit, ci bazanta dat a vymenit, len aby ti nato vlastne deti nepovedli to iste co teraz ty na nich - fuuuuj, vie ty kolko je s tym roboty, ake je to otravne a zdlhave. Sprosta mater / foter, to museli tak zostarnut? Starochani stari otravni...
Skus sa nad trosicku zamysliet... Co davas, to sa ti raz vrati... Karma je svina...

veronikaszabova
1. sep 2022

Boza autorka,ty si taka krava.... 🤦🤦🤦 Chudato dievca

luliu
1. sep 2022

Vsi môžeš dostať v buse, vo vlaku, to nie je, že si musis dávať k niekomu hlavu

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz