Mamina mi prišla do izby. Obraz nevidela, len zvuk počula

27. jan 2024

Mám taký menšie problém😅. Mám 17 rokov. Pozerám jeden seriál, ktorý je o takych dvoch teenagerov ale to nieje dôležité ale je to od 12 čiže nemá žiadne hanebne scény. Ale keď som ho pozerala na notebooku tak tam bola jedna scéna kde vlastne bolo to dievča zranené a tak vzdychalo a chcela pomoc od toho chlapca čiže hovorila jeho meno. Keď nevidíte obraz tak je to take zvláštne. A práve vtedy prišla moja mamina mi doniest nejaké veci a no počula to a obraz nevidela. Cítim sa za to dosť blbo ale nemám podstate začo pretože tam fakt nič zle nebolo. Čakala som, že sa bude chcieť možno o tom povypravat, že či náhodou ale ona nič. Keby sa ma to spýtala tak by som jej povedala ako to je a keby neverila tak by som jej to aj pustila ale takto neviem čo mám robiť. 😅

0silvia0
27. jan 2024

Mas 17, nie 12. Aspon viem preco moje deti kukali vzdy v izbach serialy so sluchadlami😂

autor
27. jan 2024

@0silvia0 no ja bohužiaľ slúchadla nemám, ale take typi filmov nemám moc v láske preto pozerám radšej takéto 😅

thereisabear
27. jan 2024

Ak je ti to blbé, normálne choď za ňou s notebookom, pusti jej tú scénu, povedz ze toto si pozerala, aby si niečo iné nemyslela a hotovo 🤷‍♀️

januska12323
27. jan 2024

Nič, ak by chcela opýta sa už vtedy. Si skoro dospelá tak za rok môžeš aj "iné" filmy pozerať. Ona už podľa mňa zabudla, že v tej izbe vôbec bola.

autor
27. jan 2024

@thereisabear len ani neviem či to naozaj počula alebo už len moja hlava vymýšľa.

lindous
27. jan 2024

Možno - veľmi pravdepodobne -jej to vôbec tak neprišlo, inak by zrejme nejak zazmätkovala 😅

autor
27. jan 2024

@januska12323 Ešte celkom nemám 17 tento rok mám tak som to už nejako zaokrúhlila 😅

autor
27. jan 2024

@lindous V tom dufam ona hádam vie, že nie som taký typ dievčaťa.

domkakvet
27. jan 2024

Chod za nou s notebookom, pusti tu scenu a nieco sa k tomu opytaj, napriklad, ci jej spravne poskytol pomoc.

muchacici
27. jan 2024

Veď choď za mamou a povedz jej, že si niečo pozerala a práve, keď ti vošla do izby, tak tam boli tie zvláštne zvuky, a že chceš jej to vysvetliť, lebo to možno vyzeralo divne 😃 normálne choď za mamkou, ona na to možno len myslí a nevie ako na to reagovať, ale možno sa nechce vykecávať, keďže už máš 17 a chce rešpektovať aj tvoje súkromie. Ale vždy je dobre si veci vysvetliť a povedať, keď nás niečo ťaží, nenechávať to len na domnienkach 🙂

mabenn
27. jan 2024

no v tomto veku myslim, ze rodicia su si vedomi toho, ze dieta o takychto veciach je poucene, minimalne z biologie zo skoly...je to len "trapas", ktory v podstate ani trapas nie je, ked na to mama nereagovala, nie je co riesit...skor je zaujimave, preco ty to takto citlivo vnimas - ze co si mama pomyslela...ja som v tomto veku mala prveho frajera

vanilkovazmrzka
27. jan 2024

Riesis hluposti 🙂

acer11
27. jan 2024

Prosím daj sem foto, chcem vidieť tú 🎺

klip0
27. jan 2024

Podľa mňa mama vie že to bola normálna scéna

valise
28. jan 2024

A s mamou nepozeras filmy, alebo serialy? Ved vo vsetkych od 16 rokov su rozne "nevhodne" sceny. Vtedy utekas z izby, ci co?

autor
28. jan 2024

@valise nie nepozerám

valise
28. jan 2024

To je skoda

walentina7
28. jan 2024

Ani by som sa nad tým nepozastavovala. Mas 17 rokov si takmer dospelá, čo jej máš čo vysvetľovať? Zvláštne že sexovať sa môže od 15 a pozerat film akože v ,,erotickom,, duchu az od 18.

ena1903
28. jan 2024

@acer11 To co je za uzasnu reakciu od dospelej osoby? Takto vyspely clovek reaguje na decko/pubertacku?

ena1903
28. jan 2024

To je zlate, ze si slusne dievca a zalezi ti na tom, aby yo mama vedela. Ale neriesila by som velmi, co sa stalo. Ak bude chciet, spyta sa, a ty vies, ze si nic blbe nerobila.

mikadooo
28. jan 2024

Nerieš... Myslíš, že mama si stále myslí, že si nevinné dievčatko, ktoré nevie, na čo má tú dierku dolu? Za mňa, keby si aj v 17 pozerala proste nejaký pikantný film, tak čo? Veď zachvíľu si plnoletá, od kedy je to povolené? 30+? Nemusíš sa mamke ospravedlňovať, snáď si uvedomuje, že už nie si dieťa. A to, že ti neverí, ako sama píšeš, to nevieš ovplyvniť, tak zbytočne nemrhaj energiou.

eva8
29. jan 2024

Mamka ta lubi, pozna, urcite nic zle, ci nevhodne si nepomyslela, nemusis sa citit zvlastne. Mozes jej navrhnut, ci si nechce s tebou niekedy poriet 1 cast serialu, ktory sledujes. Mamku to potesi, ty budes spokojna. Ked nahodou odmietne, nic sa nedeje, doveruje ti, vsak ta vychovavala 🙂