Mama ma nechce pustiť von

13. apr 2021

Ako mám presvedčiť mamu aby ma pustila vonku???@

petus998
13. apr 2021

Ahoj a svoj vek a preco ta nechce pustat vonku

kataina
13. apr 2021

kde vonku by si chcela isť?

autor
13. apr 2021

Mam 15 a vonku s kamarátmi väčšinou chodia do parkov alebo na okolité vyhliadky
Bývame v meste

autor
13. apr 2021

@petus998 tvrdí že kvôli korone ale ona má nechce pustat ani keď sú školy otvorené vobec a sama sa stretáva s celou rodinou

veronikaszabova
13. apr 2021

Boze, dneska sa to tu hemzi znudenymi deckami....

kataina
13. apr 2021

do školy nemôžeš, lebo by si sa nakazila a s kamaratmi je to v pohode? Stavim sa že ani prijimačky na strednu nemôžeš, aby si sa nenakazila. A pred koronou ta nepuštala, to si mala ešte len 13 a tiež do parkov isť a fajčiť alebo popíjať (samozrejme malinovku) nemaš chodiť ani 15 ročna

petus998
13. apr 2021

Kvoli korone ani neda sa tak behat ako pred tym to je jasne si predstavja som mala 16 rokov isla som vonku o 1 poobede a musela som byt doma o 3 to je vec rrodica potom dieta robi to co by rodic nechcel ... a ak ma mama na to dovod nieco zle robis alebo robila neskory prichod necuduj sa ak su zli kamarati to je vela co ma na rodica vpliv

petus998
13. apr 2021

@petus998 par don zly neskori

autor
13. apr 2021

Ale veď do skol
@kataina ja fajčiť ísť nechcem, ale nemôžem ísť ani pred bytovku kde by ma videla a do školy idem aj som chcela ísť kvôli prijimckam ktoré máme písať

autor
13. apr 2021

A nič zle som neurobila a vonku som nebola už od septembra kedy nám zavreli školy

autor
13. apr 2021

*školu bol u nás prípad a az nejak za 3 týždne ostatné

autor
13. apr 2021

A chcem ísť vonku pretože nemôžem ani volať s kamarátmi ani nic lebo sme stále všetci doma a nemám sama izbu a nevidela som ich od septembra a oni stále chodia

dkethe
13. apr 2021

Hladaj podporu u otca, starych rodicov 😔 je Mi luto co prezivas. Je to nespravne, ja by som sa bala o dcerino dusevne zdravie keby nemala len 1 rok, ale tolko co ty. Drzat ta v takej izolacii je chore
Btw, kolko sa ti ona venuje? Chodi s tebou do prirody vonku kazdy den? Ci ta necha samu v izbe s pc aby ona mohla ist kombo praca-varit-pratat?

autor
13. apr 2021

@dkethe rodičia sú rozvedení a otec je teraz v cesku a moc sa s ním nebavím a mám len babku a dedka z maminej strany a s nimi nemá dobrý vzťah

dkethe
13. apr 2021

Musis si to inteligentne a kludne vyargumentovat. Ziadna hadka. O tom je zivot, nehovorit ako sa nieco neda, ale bojovat za seba. Drz sa!

autor
13. apr 2021

vonku spolu nechodíme iba víkend musím ísť s ňou k jej sestre ale alebo starým rodičom a občas ideme do prírody

felicita027
13. apr 2021

@veronikaszabova uplne mi citas myslienky len skoda ze nie iba dnes ale posledne dni/tyzdne ale onedlho otvoria skoly tak snad sa deti nebudu nudit 😂
a pre autora myslim, ze v tvojom veku si uz dost stary nato aby si pochopil aka je situacia a ze jednoducho sa to neda, s kamaratmi sa mozes zatial socializovat aspon cez kamery alebo spravy, pokym ti neotvoria skoly vsak uz buduci tyzden by mali 8 a 9 pustit do skol tak tych par dni vydrzis 😉

autor
13. apr 2021

@felicita027 nie nechápem aká je situácia prečo sa teraz nemôžem vonku stretnúť s 2 kamarátmi a za pár dní môžem s 25 ľuďmi v 1 triede? A do školy chcem ísť kvôli prijimackam ale nemám tam kamarátov

felicita027
13. apr 2021

Tento tvoj problem mi pride na takej urovni ako keby sa ziak pytal preco musi sediet 45min na vyucovani? preco alkohol je az od 18?, preco je 10rocna povinna skolska dochadzka?.... Jednoducho su teraz take nariadenia vlady a treba to respektovat, tvoja mama si tieto nariadenia sama nevymyslela ale predstavitelia statu a ani nemoze za to, ze podla teba alebo aj niektorych inych ludi nedavaju zmysel

autor
13. apr 2021

@felicita027 ale do decembra bolo povolené stretávanie sa a a ja som nemohla ani cez prázdniny keď bola situácia dobrá a bolo povolené všetko. A nemôžem volať ani e kamaratkami ani nic. A myslím, že napríklad do prírody ísť môžeme a tam sa s niekým stretnúť + moja mama sa stále stretáva s rodinou

autor
13. apr 2021

Cez letné prázdniny myslím

ninusa221
13. apr 2021

Mala som taku kamošku že sme mali16 a fakt ju nikde nepustila tak sa nasrala a v 17 sa odsťahovala k frajerovi ( maju velmi zle vztahy) radsej si pretrpieť pubertu vyblázniť sa a mať pokoj ako aby ti preplo ked budes vydatá takže neviem prečo ťa nepusti von

laura83736
20. aug 2021

Skús jej povedať že aspon na chvíľu že každý v tvojom veku už chodí von a že ostatní sú von aj do neviem koľkej a tak to napríklad hovorím ja 😂😂A potom ma vždy pusti do pól desiatej max a úplne mi to vyhovuje