Mám skoro 18 rokov a vážim 45 kg. Ako pribrať?

ivetka454
7. sep 2021

Čaute mam 17, skoro 18 a mam 45 kíl za nič možné mi nejde pribrať mam 1,67 čiže som dost vysoká, nemám žiadnu postavu ani nič a ci sa snažím veľa alebo málo stále žiadna zmena a to zjem úplne všetko

deti95060810
7. sep 2021

nutridrink

ankare
7. sep 2021

Neboj, ja si myslím, že vekom zoženštieš. Skus si naštudovať cviky na nabratie svalovej hmoty.

88lienka
7. sep 2021

Odporucam vela orechov a orieskove masla😊

gr3tch3n
7. sep 2021

Pri priberani aj chudnutí je to o (ne)rovnici príjem vs. výdaj. Skús jesť častejšie, neprepchavaj sa, len proste ak si teraz jedla 3x do dňa, teraz pridaj dve menšie jedlá. Pozor, to neznamená,že máš jesť somariny mekac a vyprážané jedlá. Ak do toho pridáš aj silové cvičenia naberieš svalovú hmotu a vytvaruješ si peknú postavu.

mattkapd
7. sep 2021

@ivetka454 ja som na to podobne.. Ci sa to vekom napraví?.. Budem mať 31 a stále rovnaká váha pred tehotenstvom 47kg podarilo sa mi pribrať 23kg ale všetko išlo dole.. Teraz som otehotnela pri váhe 49kg ale tiez myslím ze to pôjde všetko zas dole.. Ja len ze mne nepomohol ani vek ani tehotenstvo.. Jedine co som neskúšala je cvičenie ale už isto vyskusam

mi.mimi
7. sep 2021

@ivetka454
Mam 35 rokov
3 deti a 48 kil .
Najstarsi je ťažší odona ma 12 rokov ;)

Uz sa netrapim
Beriem to tak ze je to genetika .
Pritom mama aj otec sú tlsty.
Len ja som na babku chuda ako lata 😘😝

Ber to pozitívne...každý sme iný...aj ja som. Snívala o prsiach a veľkej riti....ale tak co už...😝
Mňa to trápilo.. naozaj som sa zozierala žiadne cici anirici ...aj nutridrinky som pila mala som naordinovane gastrolekarom 2 denne píla som 4 a nepribrala naozaj anigram.
Pri tehotenstva h som pribrala ce, 25 kil,druhé Mam po umelom čiže hormóny ani deko navyse a ako som porodila po5 dnoch som išla domov s vahou50kil a potom ešte doma to išlo dole...
Gastroenterológia to uzavrela tým ze ak sa citim dobre je mi fajn tak som jednoducho taka ..

správu lekársku uzavreli ze rýchly metabolizmus .

Môj muž vraví ze by ma.radsej šatil ako živil (zozerem všetko ...naozaj všetko
Teda okrem morských plodov a Drziek;))

Hovorím si ze budem mat krásnu štíhlu postavu aj keď budem stará 😝😝😝😝aspoň nemám prsa po kolená
A na to ze som odkojila 3deti dokopy 6.5 roka naťahovanie ceckov....nemám.problem.ani dnes chodiť béz poprsenky😀😃